Hírek
2019. Május 28. 12:03, kedd |
Belföld
Forrás: police.hu
Idegen házba ment aludni az ittas férfi
A várpalotai rendőrök rongálás vétség és magánlaksértés vétség miatt nyomoznak egy 27 éves helyi férfi ellen.
Az eljárás adatai szerint a sértett május 26-án 9 óra körül tett bejelentést a rendőrségre, hogy családi házának emeleti szobájában egy ismeretlen férfi alszik. A bejelentő a rendőröknek elmondta, hogy külföldi útjáról hazaérkezve azt tapasztalta, hogy ingatlanának bejárati ajtaján a zárat megrongálták, majd a házban rálelt az ágyban alvó személyre.
A helyszínre érkező rendőrök a férfit felébresztették, előállították a Várpalotai Rendőrkapitányságra és gyanúsítottként kihallgatták. Cs. Roland a nyomozóknak azt mondta, hogy az előző estét barátaival egy szórakozóhelyen töltötte, ahol alkoholt fogyasztott, és véleménye szerint ez bátorította fel arra, hogy saját otthona helyett egy idegen házban aludjon.
A 27 éves várpalotai lakos ellen rongálás vétség és magánlaksértés vétség elkövetésének megalapozott gyanúja miatt folytat nyomozást a Várpalotai Rendőrkapitányság.
Ezek érdekelhetnek még
2025. December 05. 07:33, péntek | Belföld
3,1 százalékkal nőtt a kiskereskedelmi forgalom
2025. December 05. 07:30, péntek | Belföld
A minimálbér 11, a garantált bérminimum 7 százalékkal nő
Közvetlenül hétszázezer család jövedelmi viszonyait javítja a jövő évi bérmegállapodás - hangsúlyozta Orbán Viktor miniszterelnök a dokumentum aláírásán csütörtökön Budapesten.
2025. December 04. 07:17, csütörtök | Belföld
A jövő év március-áprilisában kezdik a sorozatgyártást a CATL debreceni akkumulátorgyárában
Jövőre, az engedélyektől függően várhatóan márciusban vagy áprilisban megkezdődik a sorozatgyártás a CATL debreceni akkumulátorgyárában
2025. December 04. 07:16, csütörtök | Belföld
Szalay-Bobrovniczky Kristóf: hathavi fegyverpénzt kapnak a katonák
Hathavi fegyverpénzt kapnak a katonák - jelentette be a honvédelmi miniszter a Facebook-oldalán szerdán.
