Hírek
2018. Július 29. 15:53, vasárnap |
Belföld
Forrás: mti
Idős német házaspár holttestére bukkantak Bács-Kiskunban
Idős német házaspár holttestére bukkantak Homokmégy-Hillyén, a gyanú szerint a férfi végzett feleségével, majd öngyilkos lett - írta a kalohirek.hu szombaton.
Vincze-Messzi Adél, a Bács-Kiskun Megyei Rendőr-főkapitányság sajtóreferense az MTI-nek megerősítette a holttestek megtalálását, de a nyomozás érdekében több részletet nem árult el.
A kalohirek.hu információi szerint egy idős német házaspár holttestét találták meg.
A hírportál azt írta, az asszonyt a házban, zacskóval a fején találták meg, a férfi holttestét pedig az udvaron álló régi kisbuszban fedezték fel.
A feltételezések szerint a férfi megölte a feleségét, majd öngyilkosságot követett el. A portál információi szerint a ház egyik szobájának fiókjából 43 millió forint került elő, amelyet nem sokkal haláluk előtt vettek ki a bankból.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Január 20. 07:06, kedd | Belföld
A Mol szándéknyilatkozatot írt alá a szerb NIS többségi tulajdonának megvásárlásáról
2026. Január 19. 07:25, hétfő | Belföld
Izraeli-palesztin - Orbán Viktor közzétette Donald Trump meghívólevelét a gázai Béketanácsba
Közzétette vasárnap a Facebookon Orbán Viktor miniszterelnök azt a levelet, amelyben Donald Trump amerikai elnök meghívja Magyarországot a gázai Béketanácsba, és azt is közölte, hogy elfogadta a felkérést.
2026. Január 19. 07:16, hétfő | Belföld
Hegyi Zsolt: tovább javítja a pontosságot a MÁV-csoport
A vonatok késését több mint 3 százalékpontnyival tudta csökkenteni a vasúttársaság tavaly, és az a cél, hogy 2030-ra 88 százalékra javítsák a vonatok pontosságát
2026. Január 18. 08:08, vasárnap | Belföld
MÁV: akadálymentes peront alakítanak ki a Keleti Pályaudvaron
Akadálymentes peront alakítanak ki a Keleti Pályaudvaron - közölte a MÁV-csoport vezérigazgatója a Facebook-oldalára szombaton feltöltött videójában.

