Hírek
2015. Október 10. 11:28, szombat |
Belföld
Forrás: MTI
Illegális bevándorlás - Pénteken 7200-nál többen lépték át a határt
Pénteken 7215 illegális bevándorlóval szemben intézkedtek a magyar hatóságok - közölte az Országos Rendőr-főkapitányság (ORFK) szóvivője az M1 aktuális csatornán szombat reggel.
Csiszér-Kovács Viktória tájékoztatása szerint a legtöbben - több mint 6 ezren - Gyékényesen léptek be Magyarországra. Jelezte, az, hogy a migránsok hol lépik át a magyar határt, a horvát hatóságok döntésétől függ.
Közölte, összesítésük szerint január 1-je óta 341 934 illegális bevándorlóval szemben intézkedtek a rendőrök.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Július 07. 20:57, kedd | Belföld
MTVA: elsötétült az M1 és leállt a Kossuth Rádió
Elsötétült az M1 képernyője, a Kossuth Rádió helyén pedig a Bartók Rádió műsora hallgatható.
2026. Július 07. 14:00, kedd | Belföld
Kármán András: a hét második felében megteszik az utolsó uniós jogi lépést az uniós források hazahozatala érdekében
2026. Július 07. 10:00, kedd | Belföld
Társadalmi egyeztetés indult a megye és kormánymegbízott elnevezésekről
Társadalmi egyeztetés indult hétfőn a megye és kormánymegbízott elnevezésekről. Az ezzel kapcsolatos törvénytervezet és az ahhoz kapcsolódó dokumentumok a kormány honlapjáról érhetők el.
2026. Július 07. 07:46, kedd | Belföld
Orbán Viktor: a Tisza minden határt átlép, emberit, erkölcsit, jogállamit
A Tisza minden határt átlép: emberit, erkölcsit, jogállamit - közölte a Fidesz elnöke hétfőn a Facebook-oldalán.
