Hírek
2021. Január 30. 18:04, szombat |
Belföld
Forrás: mti - fotó: police.hu
Illegális játéktermet számoltak fel Zalaegerszegen
Illegális játéktermet számoltak fel Zalaegerszegen a rendőrök és a Nemzeti Adó- és Vámhivatal (NAV) munkatársai, akik az eljárás során fegyvereket is találtak
- közölte a Zala Megyei Rendőr-főkapitányság szombaton a police.hu oldalon. A rendőrség nyomozói a NAV munkatársaival közösen csütörtökön jelentek meg egy zalaegerszegi, belvárosi presszóban, ahol egy elkülönített helyiségben, hatósági engedély nélkül üzemelt a játékterem. A több helyszínen is zajló kutatás során számítógépeket, játékgépeket, számítógépes adathordozókat, továbbá fegyvereket és közel hárommillió forint készpénzt foglaltak le.
A rendőrök előállítottak egy 48 éves zalaegerszegi férfit, akit tiltott szerencsejáték szervezésének megalapozott gyanúja miatt hallgattak ki gyanúsítottként.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Május 11. 13:00, hétfő | Belföld
Németh Zsolt: nem elkezdődik a rendszerváltozás, hanem befejeződik
Az új Országgyűlés megalakulását követően nem elkezdődik a rendszerváltozás, hanem befejeződik, véget ért a posztkommunizmus időszaka - írta Németh Zsolt (Fidesz) országgyűlési képviselő vasárnap a Facebookon.
2026. Május 11. 10:00, hétfő | Belföld
Melléthei-Barna Márton: lemondani nem gyengeség, hanem erő
2026. Május 11. 07:19, hétfő | Belföld
Zivatarokkal, erős széllel és lehűléssel indul a hét
2026. Május 11. 07:19, hétfő | Belföld
Magyar Péter elítélte a Mi Hazánk kivonulását az Országgyűlés alakuló üléséről
Magyar Péter miniszterelnök szerint a Mi Hazánk képviselőinek kivonulása az Országgyűlés szombati alakuló üléséről vállalhatatlan volt.
