Városlista
2025. július 2, szerda - Ottó

Hírek

2015. November 06. 07:00, péntek | Helyi
Forrás: Bősárkány Nagyközség Önkormányzata

Ingatlan árverés Bősárkányban

Ingatlan árverés Bősárkányban

Lakóházat adna el az önkormányzat.

Bősárkány Nagyközség Önkormányzata a tulajdonában lévő bősárkányi belterület 43/1 hrsz-ú, természetben Bősárkány Petőfi u. 57. szám alatti, lakóház, udvar gazdasági épület megjelölésű, 1273 m2 területű ingatlanát nyilvános árverés útján értékesíti.

Az ingatlan kikiáltási ára: 6.500.000,- Ft
Az árverés helye: Polgármesteri Hivatal (9167 Bősárkány, Kossuth u. 1.)
Az árverés időpontja: 2015. november 18. (szerda) 10.00 óra
Érdeklődni, valamint bővebb felvilágosítást kérni személyesen a Polgármesteri Hivatalban (Bősárkány, Kossuth u. 1.), telefonon a 96/271-217 telefonszámon lehet.

Árverezni személyesen, vagy megbízott, illetve képviselő útján lehet. A meghatalmazást közokirattal, vagy teljes bizonyító erejű magánokirattal kell igazolni. Az ingatlanra csak az árverezhet, aki legkésőbb az árverés megkezdéséig 100.000,-Ft összegű árverési előleget a Polgármesteri Hivatal pénztárába letétbe helyezett.

Az árverési vevő által letétbe helyezett előleg a vételárba kerül beszámításra, a többi árverezőnek az előleg az árverés befejeztével visszafizetésre kerül.

Az adás-vételi szerződés elkészítéséről az árverési vevőnek kell gondoskodni.

Ezek érdekelhetnek még

2025. Július 01. 16:00, kedd | Helyi

Ingyenes felnőttképzés Csornán a Kossuthban

Szakma 1 év alatt

2025. Július 01. 13:00, kedd | Helyi

Kapuvári kerékpáros nap a rendőrökkel

Ügyesen és szabályosan.

2025. Július 01. 09:00, kedd | Helyi

Szalagkorlátnak ütközött egy személyautó az M85-ös autóúton Barbacs térségében

A 26. héten történt.

2025. Június 30. 16:00, hétfő | Helyi

Mától másodfokú hőségriasztás van érvényben

A nagy meleg nemcsak fizikailag, hanem mentálisan is megterhelő.