Hírek
2023. Október 04. 16:00, szerda |
Helyi
Forrás: Győr-Moson-Sopron Vármegyei Rendőr-főkapitányság
Ismeretlen károkozókat keresnek a rendőrök
A rendőrség a lakosság segítségét kéri.
Ismeretlen személy közlekedett Győrben, az Ikva utcában 2023. szeptember 22-én 16 óra 30 perc és szeptember 23-án 22 óra 30 perc között, ismeretlen típusú gépjárművel. Az 53-as ház előtti útszakaszon vélhetően hátramenetet hajtott végre, amelynek során neki ütközött a parkolóban szabályosan várakozó személygépkocsinak, amelyben kárt okozott.
Győrszemerén, a Felpéci úton közlekedett 2023. október 2-án 5 óra 30 perc és 11 óra között egy ismeretlen személy, ismeretlen típusú és forgalmi rendszámú személygépkocsival. Haladása során nem tartott megfelelő oldaltávolságot egy, az út szélén várakozó Mazda típusú személygépkocsinak, amelynek következtében nekiütközött, és a Mazdában kárt okozott.
A baleseteket követően az ismeretlen gépjárművezetők a helyszínről megállás és adataik hátra hagyása nélkül hajtottak el.
A fenti közlekedési balesetek okozóinak beazonosítása, illetve a körülmények tisztázása érdekében tanúk jelentkezését várja a Győri Rendőrkapitányság Közlekedésrendészeti Osztálya, a 9026 Győr, Szövetség utca 17. szám alatt, vagy a 96/520-092 illetve a 96/520-094-es telefonszámok valamelyikén.
Bejelentés tehető továbbá az ingyenesen hívható 112-es segélyhívó számon is.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Január 07. 13:00, szerda | Helyi
Miért jóval drágább Csornán a gyermekétkeztetés, mint Kapuváron?
Újra kényelmetlen kérdéseket tesz fel a Független Napos Oldal az önkormányzatnak.
2026. Január 07. 09:00, szerda | Helyi
Sportos évbúcsúztató Osliban
Pingpong, csocsó, sakk és kártya
2026. Január 06. 16:00, kedd | Helyi
Pálinkaverseny is lesz Jobaházán a disznóvágáson
Csütörtök délig lehet nevezni.
2026. Január 06. 13:00, kedd | Helyi
Lehet, hogy az év legnagyobb megyei tűzesete pusztított újév hajnalán
Az 1. héten történt.
