Városlista
2026. augusztus 1, szombat - Boglárka

Hírek

2017. Január 01. 04:00, vasárnap | Belföld
Forrás: mti

Ismét többfelé sűrű ködre figyelmeztet a meteorológiai szolgálat

Ismét többfelé sűrű ködre figyelmeztet a meteorológiai szolgálat

Újévre virradóra is több megyére figyelmeztetést adott ki a sűrű köd miatta a meteorológiai szolgálat.

Az Országos Meteorológiai Szolgálat szombaton az MTI-hez eljuttatott veszélyjelzésében azt írta: az előttünk álló éjszaka az ország északkeleti és északi felében nagyobb valószínűséggel képződhet sűrű köd, amely vasárnap napközben tartósabban megmaradhat. Ködös területeken hószállingózás, ónos ködszitálás sem zárható ki - tették hozzá.

A tartós, sűrű köd veszélye miatt vasárnapra Budapestre és Pest megyére, továbbá Békés, Borsod-Abaúj-Zemplén, Fejér, Hajdú-Bihar, Heves, Jász-Nagykun-Szolnok, Komárom-Esztergom, Nógrád és Szabolcs-Szatmár-Bereg megyére adták ki a figyelmeztetést.

Az előrejelzés szerint vasárnap a legalacsonyabb hőmérséklet általában mínusz 11 és mínusz 6 Celsius-fok között alakul, de a fagyzugokban akár mínusz 14 fokig is hűlhet a levegő. A nappali maximumok a napos területeken plusz 2, a borult, ködös tájakon mínusz 4 fok körül alakulnak.

Címkék: időjárás, köd

Ezek érdekelhetnek még

2026. Augusztus 01. 11:00, szombat | Belföld

Megjelent az új tanév rendje a Magyar Közlönyben

2026. Augusztus 01. 08:16, szombat | Belföld

Paks - Magyar Péter: évtizedek óta nem látott mértékű energetikai beruházások indulnak

Évtizedek óta nem látott mértékű beruházások indulnak a megújuló energia területén - közölte a paksi atomerőműben tartott pénteki sajtótájékoztatón Magyar Péter miniszerelnök.

2026. Augusztus 01. 08:15, szombat | Belföld

Hőség - Fidesz: a Tisza-kormány nem készült fel az energiakrízisre

2026. Augusztus 01. 07:00, szombat | Belföld

Paks - Magyar Péter: kedden vagy szerdán állítják le a paksi atomerőmű utolsó blokkját

Kedden vagy szerdán lehet olyan alacsony a Duna vízszintje, hogy a paksi atomerőmű utolsó, még üzemelő blokkját is teljesen le kell kapcsolni - mondta Magyar Péter miniszterelnök pénteken Pakson.