Hírek
2022. December 01. 12:00, csütörtök |
Belföld
Forrás: Infovárosok
Ízirájder öcsém! Avagy az M1-esen robogózott egy jóember
Aztán fel is ült, hogy a leállósávban veszélyeztesse az életét.
November közepén az M1-es autópályán robogóval közlekedő úriember pont annyira érezhette magát keménynek, mint Csoki az Üvegtigris című filmben - írja közösségi oldalán az MKIF Zrt. A baj csak az, hogy szabálytalan és életveszélyes is, amit csinált - teszi hozzá az autópálya fenntartója.
Sövényvágás közben észlelték a cég munkatársai, hogy az üzemi sávban egy robogós lassan a pihenő felé tart.A motoros behajtott a pihenőbe, majd pár perc múlva feltűnt a túloldali pihenő kihajtójában és a gyorsító sávban, majd a leálló sávban elindult visszafelé. Végül a tatabányai lehajtónál elhagyta az autópályát.
Azt, hogy mennyivel haladt, nem tudják... de az biztos, hogy kevesebbel, mint amennyivel autópályán szokás...
A cég munkatársai természetesen értesítették a rendőröket.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Április 23. 06:47, csütörtök | Belföld
Mol: megérkeztek Ukrajnába a Barátság vezetéken az újraindulás utáni első kőolajszállítmányok
Megérkeztek Ukrajnába a Barátság vezetéken az újraindulás utáni első kőolajszállítmányok - közölte a Mol szerdán a Budapesti Értéktőzsde honlapján.
2026. Április 22. 15:00, szerda | Belföld
Kapitány István: a Tisza-kormány intézkedéssorozattal növeli a gazdaság termelékenységét és a kkv-szektor hatékonyságát
2026. Április 22. 14:00, szerda | Belföld
Május 9-re hívta össze az Országgyűlés alakuló ülését a köztársasági elnök
Május 9-én 10 órára hívta össze az új Országgyűlés alakuló ülését Sulyok Tamás köztársasági elnök - közölte a Sándor-palota az MTI-vel.
2026. Április 22. 14:00, szerda | Belföld
Orbán Viktor is aláírta a Sulyok Tamás köztársasági elnököt támogató petíciót
Orbán Viktor is aláírta a Sulyok Tamás köztársasági elnököt támogató petíciót, a miniszterelnök kedden Facebook-oldalán azt közölte: \"én már aláírtam\".
