Hírek
2019. Január 22. 13:56, kedd |
Belföld
Forrás: mti
Jelentős torlódásra lehet számítani M1-es autópályán

Jelentős torlódásra lehet számítani M1-es autópályán Tatabánya térségében, Hegyeshalom felé, mert az 57-es kilométernél, ahol felújítják az utat, baleset történt kedd délben.
Megállították a járműveket, ezért a baleset mögötti szakaszon is nagy torlódás alakult ki – olvasható az Útinform honlapján.
Emellett Hegyeshalom felé, Tatabányánál, a 61-es kilométernél is javítják a burkolatot, és lezárták a külső sávot.
Aki teheti, az 56-os kilométernél, a Tatabánya-Óváros csomópontban vagy a 43-as kilométernél, Óbaroknál letérve kerüljön az 1-es út felé – írták.
Ezek érdekelhetnek még
2025. Július 02. 07:51, szerda | Belföld
Száz mozdonyt szerez be a MÁV 2026 végéig, ebből harminc már megérkezett
Jövő év végéig összesen 100 korszerű mozdonnyal bővül a MÁV személyszállítási flottája, ebből már 30 megérkezett és közülük 24 forgalomba is állt
2025. Július 02. 07:49, szerda | Belföld
Júliustól hátrányos helyzetű családokat lehet támogatni a REpont automatákon keresztül
Júliustól a REpont automatáknál leadott palackok után járó visszaváltási díjat hátrányos helyzetű családok megsegítésére és gyermekek fejlesztésére lehet felajánlani
2025. Július 01. 07:44, kedd | Belföld
Az államtitkár szerint ennyibe kerülne Magyarországnak az orosz energiaembargó
Az EU orosz energiára tervezett embargója akár 800 milliárd forinttal is megemelheti Magyarország energiakiadásait, ez az összeg nagyjából megegyezik a rezsicsökkentésre szánt költségvetési forrásokkal