Hírek
2014. Május 11. 11:00, vasárnap |
Helyi
Forrás: Győr-Moson-Sopron Megyei Rendőr-főkapitányság
Kábítószerrel a zsebében kerékpározott Kapuváron
A férfi igazoltatás alakalmával bukott le. Később a nyomozók előállították azt a fiatalt is, akitől a biciklis a kábítószergyanús anyagot vásárolta.
Kerékpárral közlekedett a fiatalember Kapuváron 2014. május 9-én késő este, amikor a rendőrök igazoltatásra állították meg. Az intézkedés során a 24 éves fiatalember ruházatából alufóliába csomagolt, zöld színű növényi törmelék került elő, ezért az öntésmajori lakost előállították. Nem sokkal később a kapuvári nyomozók beazonosították, és előállították azt a 18 éves fiatalt is, akitől az öntésmajori fiú aznap este vásárolta a kábítószergyanús anyagot.
A Kapuvári Rendőrkapitányság a 24 éves kerékpáros ellen kábítószer birtoklása vétség elkövetésének megalapozott gyanúja miatt indított eljárást. A 18 éves kapuvári lakost kábítószer-kereskedelem vétség elkövetésével gyanúsítja a rendőrség.
Az előtalált, valamint a férfiak szervezetében lévő kábítószer tulajdonságát vegyész szakértő vizsgálja.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Május 28. 08:00, csütörtök | Helyi
Vitézy Dávid: újra elérhető az Elektronikus Mozdonyszolgálati Információ Gyűjtőrendszer
Újra elérhető szerdától az Elektronikus Mozdonyszolgálati Információ Gyűjtőrendszer (EMIG) - közölte a közlekedési és beruházási miniszter szerdán a Facebook-oldalán.
2026. Május 27. 16:00, szerda | Helyi
Ha csütörtök, akkor Hövejen gyalogolnak
Berek-kergető gyaloglóklub
2026. Május 27. 13:00, szerda | Helyi
Országos döntőben a csornai ifjú képzőművészek
Két korcsoportban 6 csornai diák jutott be.
