Hírek
2015. Január 27. 07:00, kedd |
Helyi
Forrás: Győr-Moson-Sopron Megyei Rendőr-főkapitányság
Kábítószert termesztett Barbacson

A csornai rendőrök lezárták az osztrák férfi ellen indított nyomozást.
A Csornai Rendőrkapitányság vádemelési javaslattal zárta az ügyét annak az osztrák állampolgárnak, aki Barbacs településen kábítószert termesztett.
A vizsgálat adatai alapján a gyanúsított házában 2014. augusztus 7-én a nyomozók 47 tő ültetőládába telepített 110 cm átlag magasságú és öt tő szárított kábítószergyanús növényt foglaltak le a termesztésükhöz szükséges felszerelésekkel együtt. Az ügyben kirendelt szakértők megállapították a növényi anyagok összesen 97,9 gramm totál THC-t tartalmaztak továbbá a férfi vizeletmintájában kábítószer fogyasztását mutatták ki.
A Csornai Rendőrkapitányság az 56 éves külföldi ellen kábítószer termesztés bűntett elkövetésének megalapozott gyanúja miatt folyatott nyomozást befejezte és az iratokat a napokban vádemelési javaslattal a Járási Ügyészségnek megküldte.
Ezek érdekelhetnek még
2025. Szeptember 17. 16:00, szerda | Helyi
Rendbe tették a szili kerékpáros centrum területét
Önkéntes társadalmi munkában
2025. Szeptember 17. 13:00, szerda | Helyi
Prevenció a fiatalokért
Amit nem mondanak el, pedig tudnod kellene…
2025. Szeptember 17. 09:00, szerda | Helyi
Megkezdődtek az útfelújítási munkálatok Kapuváron
Az Európai Unió támogatásából.
2025. Szeptember 16. 15:00, kedd | Helyi
Telefont lopott, felismeri?
A nyomozók a lakosság segítségét kérik az ismeretlen férfi azonosításához.