Hírek
2021. Június 10. 09:14, csütörtök |
Belföld
Forrás: mti - illusztráció: pixabay
Kánikula várható a jövő héten

Kánikula várható a jövő héten - írta az Országos Meteorológiai Szolgálat szerdán Facebook-oldalán.
Bejegyzésükben három - Budapestre, Nyíregyházára és Győrre vonatkozó - valószínűségi előrejelzést is megosztottak. A közlés szerint ezeken jól látható, hogy vasárnap egy hidegfront éri el az országot, mögötte átmenetileg pár fokkal visszaesik a hőmérséklet.
A front elvonulását követően viszont - a jelenlegi számítások szerint - a jövő hét elejétől erősödik a nappali felmelegedés, és a hét második felében az ország nagy részén már 30 Celsius-fok felett alakul a hőmérséklet.
A jövő héten legfeljebb néhol alakulhat ki zápor, zivatar - tették hozzá.
Ezek érdekelhetnek még
2025. Június 02. 06:00, hétfő | Belföld
Parajd - Segélyprogrammal támogatja az Ökumenikus Segélyszervezet a sóbánya dolgozóinak családjait
Célzott segélyprogrammal támogatja az Ökumenikus Segélyszervezet a víz alá került parajdi sóbánya dolgozóinak családjait, és a helyszínen egyeztet a helyi vezetőkkel - közölte a segélyszervezet az MTI-vel közleményben vasárnap.
2025. Június 02. 06:00, hétfő | Belföld
Nagy Márton: kiváló üzlet volt a reptér visszavásárlása
Kiváló üzlet volt a reptér visszavásárlása Magyarország számára! - írta Nagy Márton nemzetgazdasági miniszter Facebook-oldalán vasárnap délelőtt.
2025. Június 01. 08:21, vasárnap | Belföld
Nemzetgazdasági Minisztérium: továbbra is befektetésre ajánlja Magyarországot a Moody’s
A Moody’s ismét megerősítette Magyarország államadósság-besorolását, és a többi hitelminősítőhöz hasonlóan továbbra is befektetésre ajánlja hazánkat -