Hírek
2012. Március 01. 14:05, csütörtök |
Belföld
Forrás: mno.hu / MTI
Kapósak a panellakások Győrben
Reneszánszát éli a panelpiac Győrben – írta a Kisalföld csütörtöki száma.
A lapnak nyilatkozó ingatlanszakértő szerint növekszik a házgyári lakások iránti kereslet. Molnár Kristóf úgy véli, ez a tendencia nem egyedül a kedvező árnak, hanem a panelprogramnak is köszönhető, mivel a lakásvásárlók látják, hogy nem hagyják „összedőlni” a házgyári tömböket.
Egy négyemeletes ház első szintjén lévő, panelprogramon átesett, egyedi fűtéses ingatlan 9 millió forintot is érhet, míg a régi küllemű négyemeletesekben élők otthona átlagosan 8,5 milliót. A felújítás előtt álló tízemeletesekben lakóké pedig 7,5-8 milliót ér ma a győri ingatlanpiacon – olvasható az újságban.
MTI / mno
Ezek érdekelhetnek még
2025. December 24. 10:29, szerda | Belföld
Meteorológia: síkvidéken kicsi az esély a fehér karácsonyra
Síkvidéken kicsi az esély a megmaradó hóra szenteste, de a nyugati, délnyugati tájakon lehet vékony, olvadó hóréteg, míg a dunántúli hegyekben akár vastagabb hótakaró is kialakulhat.
2025. December 24. 10:28, szerda | Belföld
Erdő Péter: legalább a Kisjézus jászola körül próbáljuk megérteni egymást!
A békesség, amit Jézus születése hoz Isten és ember között, békét kell hozzon ember és ember között is
2025. December 24. 10:24, szerda | Belföld
Steinbach József: el kell csendesedni, hogy meghalljuk Isten és a másik ember szavát
Karácsony az Istenre figyelés ideje, de el kell tudni csendesedni ahhoz, hogy meghalljuk Isten és a másik ember szavát
