Hírek
2020. Április 23. 17:03, csütörtök |
Bulvár
Forrás: infovárosok
Karantén Magic- avagy a szemfényvesztés új formája - VIDEÓ

A hazánkat is sújtó koronavírus járvány miatt az előadók is kénytelenek voltak bezárkózni, így nehézkessé vált a közönségükkel való kapcsolattartás.
Magyarország egyik legismertebb bűvésze, Lui, a szórakoztatás legújabb és jelenleg a legbiztonságosabb formáját választotta, hogy továbbra is kapcsolatban maradjon közönségével.
- Nekem minden napom arról szólt, hogy felkészüljek azokra a céges rendezvényekre, melyeket országszerte rendeztek. Most, hogy ez megszűnt arra gondoltam, hogy ugyan úgy, mint eddig szórakoztatni fogom a közönséget. – nyilatkozta a világrekorder bűvész.
Luit minden héten 18 órától láthatjuk rajongói oldalán élőben bejelentkezni, ahol hétről-hétre igyekszik különleges bűvésztrükköket mutatni közönségének.
Így történt ez az előző héten is, amikor a műsor előtt egy borosüvegbe helyezett egy fekete felkiáltó jeles papírt, amin a jóslata szerepelt. Élő adásban arra kérte rajongóit, hogy írják meg Neki melyik országba utaznának, ha nem lenne vírus, a telefonszámuk utolsó két számjegyét, valamint a kedvenc színüket. A borosüveget egy zacskóba tette és egy kalapáccsal összetörte. Az üvegszilánkok közül előkerült a fekete felkiáltójeles papír, amin hihetetlen módon ugyanazok a szavak szerepeltek, amiket a rajongói küldtek az üvegtörés előtti percekben.
Lui ezen a héten különleges húsvéti varázslatokkal készül, ami az egész családnak kellemes kikapcsolódást ígér. Lehet még a nyuszi is előkerül…?!
Ezek érdekelhetnek még
2025. Május 22. 06:00, csütörtök | Bulvár
A kormány szerint egyre több Voks levél tűnik el
Egyre több jelzés érkezik a kormányzathoz arról, hogy a megtörtént kézbesítés ellenére nem érkeznek meg a címzettekhez azok a Voks 2025 szavazólapok, amelyeken Ukrajna uniós csatlakozásáról nyilváníthatnak véleményt a választópolg
2025. Május 22. 06:00, csütörtök | Bulvár
Újra megnyílt az állatsimogató a Fővárosi Állat- és Növénykertben
Megszűntek azok a korlátozások, amelyeket még márciusban vezettek be a száj- és körömfájásjárvány miatt, így újra látogatható az állatsimogató, illetve az Ausztrál-ösvény lakói közé is újra bemehet a közönség
2025. Május 19. 07:29, hétfő | Bulvár
Pajtalátogatásokkal és fényinstallációkkal mutatják be a csűrök és pajták világát az Őrségben
Pajtalátogatások, fényinstallációk és előadások mutatják be a csűrök és pajták világát a Kandela programsorozat keretében Szalafőn, Pityerszeren és Őriszentpéteren május 23. és 25. között.