Hírek
2012. November 26. 05:00, hétfő |
Külföld
Forrás: MTI
Kaviárt és szarvasgombát árusító automatát állítottak fel Beverly Hillsben
Luxusélelmiszereket árusító, érintőképernyős automatát állítottak fel Beverly Hillsben - közölte a hét végén honlapján a CBS televízió.
Az automata választékát a kaviártól a szarvasgombán át a csigáig és a felső kategóriájú terítéktartozékokig a vastag pénztárcájú ínyencek igényeihez igazították. A kínálatban az árak 50-től 500 dollárig terjednek.
Az Egyesült Államokban az automatákból árusított termékek skálája a palackozott üdítőktől az iPadekig terjed, ám a felső kategóriájú friss élelmiszerek megjelenése ebben a piaci szegmensben újdonságnak számít.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Április 03. 17:00, péntek | Külföld
Kreml: Moszkva a NATO-t olyan szövetségnek tekinti, amely ellenségesen lép fel vele szemben
Oroszország a NATO-t olyan szövetségnek tekinti, amelynek tevékenysége ellenséges vele szemben - jelentette ki Dmitrij Peszkov, az orosz elnök sajtótitkára újságíróknak csütörtökön Moszkvában.
2026. Április 02. 07:30, csütörtök | Külföld
Trump: Visszabombázzuk Iránt a kőkorszakba
Iráni konfliktus - Donald Trump: Teherán fegyverszünetet kért, de előbb meg kell nyitni a Hormuzi-szorost.
2026. Április 01. 10:00, szerda | Külföld
Uniós biztos: a tagállamok hangolják össze az olajellátás biztonságát szavatoló intézkedéseket
2026. Március 31. 16:00, kedd | Külföld
Iráni konfliktus - Donald Trump: "új és ésszerűbb" iráni rezsimmel zajlanak komoly tárgyalások
Donald Trump szerint az Egyesült Államok egy \"új és ésszerűbb\" iráni rezsimmel folytat komoly tárgyalásokat a katonai műveletek lezárásáról - az amerikai elnök erről hétfőn írt internetes bejegyzésében.
