Hírek
2022. Április 03. 06:00, vasárnap |
Belföld
Forrás: mti - illusztráció: mti
Két ember szenvedett szén-monoxid-mérgezést egy pécsi családi házban

Két embert vittek kórházba egy pécsi családi házból, ahol szén-monoxid jelenlétét mutatták ki a tűzoltók - közölte az Országos Katasztrófavédelmi Főigazgatóság az MTI-vel szombaton reggel,
A közlemény szerint ketten rosszul lettek egy háromgenerációs családi ház egyik lakásában, a pécsi Csobolyó dűlőn. A városi hivatásos tűzoltók kiérkezése előtt minden lakó elhagyta a házat.
A tűzoltók mérései a lépcsőház aljában található kazán mellett, illetve az emeleti és a tetőtéri lakásokban is kimutatták a szén-monoxid jelenlétét, ezért a gázszolgáltató szakembereinek értesítését kérték. A mentők a két rosszul lett lakót kivizsgálásra kórházba szállították.
Ezek érdekelhetnek még
2025. Május 21. 07:30, szerda | Belföld
Hosszú távú járatok teljesítésére képes repülőt vett át a Wizz Air
Átvette első, hosszú távú járatok teljesítésére képes Airbus-repülőjét a gyártótól a Wizz Air – közölte a légitársaság kedden az MTI-vel.
2025. Május 21. 07:29, szerda | Belföld
Több mint négyszáz méternyi földkábelt lopott két férfi, egyiküket letartóztatta a bíróság
A bíróság letartóztatott egy férfit, aki társával 410 méternyi, összesen 5,5 millió forint értékű telekommunikációs földkábelt ásott ki és lopott el Tiszabura közelében -
2025. Május 20. 07:21, kedd | Belföld
NAV: még egy napig lehet módosítani az szja-bevallási tervezetet
2025. Május 20. 07:17, kedd | Belföld
Az Integritás Hatóság két uniós támogatással kapcsolatos ügyben is költségvetési csalás miatt tett feljelentést
Két ügyben, összesen mintegy 180 millió forintnyi európai uniós támogatás kapcsán tett feljelentést az Integritás Hatóság költségvetési csalás gyanúja miatt - tudatta a hatóság kommunikációs vezetője közleményben az MTI-vel.