Hírek
2021. December 16. 17:02, csütörtök |
Belföld
Forrás: mti - fotó: mti
Két embercsempész ült a Mórahalmon balesetet szenvedő egyterűben
Két embercsempész ült abban az autóban, amely hétfőn éjszaka szenvedett balesetet Mórahalomnál, egyikük életét vesztette - tájékoztatta csütörtökön a Csongrád-Csanád Megyei Rendőr-főkapitányság szóvivője az MTI-t.
Szabó Szilvia közölte, a rendőrség a december 13-án éjfél előtt Mórahalmon történt baleset áldozatainak azonosítása során megállapította, hogy az egyik elhunyt egy szerb férfi.
A nyomozás során beszerzett adatok szerint a két csempész Ásotthalom közelében vette fel a határsértőket, majd Szeged irányába indultak velük. A járművet a jelenleg rendelkezésre álló adatok alapján az a szerb állampolgár vezette, aki a balesetben a helyszínen meghalt. Rajta kívül hat illegális migráns vesztette életét. Társa és három határsértő megsérült - tudatta a százados.
A rendőrök az életben maradt szerb férfit elfogták, előállították és őrizetbe vették. Az ügyészségen embercsempészés bűntett elkövetésének gyanúja miatt kezdeményezik letartóztatását.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Február 18. 06:35, szerda | Belföld
Két menet lesz a fővárosban március 15-én
Megszervezik a békemenetet, illetve a TISZA Párt is nagygyűlést tart a nemzeti ünnepen.
2026. Február 17. 15:00, kedd | Belföld
A Mol kezdeményezi a stratégiai kőolajkészletek felszabadítását a régió ellátásbiztonságának fenntartása érdekében
2026. Február 17. 13:00, kedd | Belföld
MVM: elérhetővé váltak az online rezsistop nyilatkozatok
Elérhetővé váltak az online rezsistop nyilatkozatok - közölte az MVM hétfőn az MTI-vel.
