Városlista
2026. június 7, vasárnap - Róbert

Hírek

2015. December 23. 07:32, szerda | Belföld
Forrás: MTI

Két emberrel a Dunába borult egy csónak Dunavarsánynál

Két emberrel a Dunába borult egy csónak Dunavarsánynál

Két emberrel a folyóba borult egy csónak a Kis-Duna-ágon Dunavarsánynál, a Taksony vezér híd közelében kedd este. Egy embert kimentettek, a másikat keresik - közölte a Pest megyei katasztrófavédelem szóvivője az MTI-vel.

Csámpai Attila elmondta: a két férfi közül az egyiket egy arra járó szabad napos tűzoltó ki tudta menteni, a másik férfit két csónakkal a szigetszentmiklósi tűzoltók, valamint a délegyházi önkéntes tűzoltók keresik, illetve a helyszínre tart a fővárosi katasztrófavédelem búvárszolgálata is. A kimentett férfi nem sérült meg - tette hozzá a szóvivő.

Címkék: csónak, duna, dunavarsány

Ezek érdekelhetnek még

2026. Június 07. 16:00, vasárnap | Belföld

Munkaerőhiánytól tartanak a vendégmunkások alkalmazásának szigorítása kapcsán

A gazdaság növekedési kilátásainak romlásától tartanak szakmai szervezetek a vendégmunkások munkavállalási lehetőségeinek szigorítása miatt

2026. Június 07. 16:00, vasárnap | Belföld

Kármán András: bizalmat kapott Magyarország és a jelenlegi gazdaságpolitikai irány a három nagy hitelminősítőtől

Bizalmat kapott Magyarország és ezzel a jelenlegi költségvetési, gazdaságpolitikai irány is

2026. Június 07. 13:00, vasárnap | Belföld

Lannert Judit: az iskolai autonómia erősítésére és gyermekközpontú közoktatási irányításra van szükség

Az iskolai autonómia erősítésére, valamint főleg a gyermekközpontúságra és a kompetenciákra fókuszáló közoktatási irányítás létrehozására van szükség

2026. Június 07. 11:00, vasárnap | Belföld

Hegyi Zsolt: június 20-án indul a nyári főszezoni balatoni menetrend

Június 20-án indul, és a MÁV elektronikus rendszereiben hamarosan elérhető lesz a nyári főszezoni balatoni menetrend - jelentette be a MÁV-csoport vezérigazgatója a Facebook-oldalára szombaton feltöltött videójában.