Hírek
2011. Július 06. 14:17, szerda |
Belföld
Forrás: HírTV
Két forinttal olcsóbb lett

Szerdától két forinttal olcsóbb a gázolaj, a benzin ára nem változott.
A gázolaj literéért így átlagosan 358 forintot kell fizetni a kutakon, míg a benzin továbbra is 370 forintba kerül. Egy hete is csökkentette az üzemanyagok nagykereskedelmi árát a Mol. (da)
hírTV
Ezek érdekelhetnek még
2025. Június 03. 07:42, kedd | Belföld
Karácsony Gergely: pénteken rövid időre leállítjuk a közlekedést a városban
Pénteken rövid időre leállítjuk a közlekedést a városban a kormánynak szóló első figyelmeztetésként - jelentette be közösségi oldalán Budapest főpolgármestere.
2025. Június 03. 07:39, kedd | Belföld
Szalay-Bobrovniczky Kristóf: hazánk aktívan részt vesz a NATO keleti szárnyának megerősítésében
2025. Június 03. 07:38, kedd | Belföld
Orbán Viktor: újabb aggasztó hírek érkeztek az orosz-ukrán háborúból
Most ért véget a Védelmi Tanács ülése, amit azért hívtunk össze, mert újabb aggasztó hírek érkeztek az orosz-ukrán háborúból.
2025. Június 02. 06:00, hétfő | Belföld
Parajd - Segélyprogrammal támogatja az Ökumenikus Segélyszervezet a sóbánya dolgozóinak családjait
Célzott segélyprogrammal támogatja az Ökumenikus Segélyszervezet a víz alá került parajdi sóbánya dolgozóinak családjait, és a helyszínen egyeztet a helyi vezetőkkel - közölte a segélyszervezet az MTI-vel közleményben vasárnap.