Hírek
2013. December 05. 13:00, csütörtök |
Helyi
Forrás: Mihályi Község Önkormányzata
Két kitüntetést kapott egy hónapon belül a Mihályi származású nyelvész professzor

Kitüntetett nyelvész és tanár.
Két rangos elismerésben is részesítették a közelmúltban Dr. Kiss Jenő nyelvész professzort, a Magyar Tudományos Akadémia tagját, Mihályi község szülöttjét.
Az Anyanyelvápolók Szövetsége Lőrincze-díjat adományozott részére „a nyelvművelés és az anyanyelvi nevelés területén végzett kimagasló munkája elismeréseként”
Az Eötvös Loránd Tudományegyetem Bölcsészettudományi Kara pedig Pro Facultate Philosophiae-díjat adományozott az ELTE Bölcsészettudományi „Karon végzett több évtizedes kimagasló oktatói és kutatói tevékenységéért”
Gratulálunk a kitüntetésekhez! További jó egészséget és sok sikert kívánunk dr. Kiss Jenő tanár úrnak! A tavsszal vele készített rövid beszélgetésünket ide kattintva olvashatják.
Ezek érdekelhetnek még
2025. Augusztus 20. 16:00, szerda | Helyi
Iskolakezdési támogatás Szilban
A támogatást igényelni kell.
2025. Augusztus 20. 13:00, szerda | Helyi
Ittasan, jogosítvány nélkül menekült a rendőrök elől Csornán
Kár volt menekülni.
2025. Augusztus 20. 09:00, szerda | Helyi
Egy hétig szünetel a földhivatali ügyintézés
Informatikai átállás
2025. Augusztus 19. 16:00, kedd | Helyi
Tájékoztató az Otthon Start Programról Bősárkányban
Kellő számú érdeklődő jelentkezése esetén.