Városlista
2026. február 12, csütörtök - Lívia

Hírek

2018. November 07. 07:41, szerda | Belföld
Forrás: mti - illusztráció: pixabay

Két repülőgép is Budapesten szakította meg az útját este

Két repülőgép is Budapesten szakította meg az útját este

Két utasszállító repülőgép is Budapesten szakította meg útját kedd este, a Wizz Air műszaki, a British Airways egészségi okok miatt szállt le a ferihegyi repülőtéren.

A Flightradar24.com élő radarképe szerint a Wizz Air 2335-ös, Budapest és Milánó-Malpensa közötti járata fél órával a felszállást követően, a magyar-szlovén határ fölött fordult vissza a Liszt Ferenc-repülőtérre, majd 21 órakor rendben leszállt.

A HungaroControl tájékoztatása szerint a pilóták műszaki okok miatt döntöttek a visszafordulás mellett, elsőbbséget nem kértek a leszálláshoz.

Az MTI az ügyben kereste a légitársaságot, későbbre ígértek tájékoztatást.

Nem sokkal később a British Airways 884-es, London-Heathrow és Bukarest közötti járata is Budapesten szakította meg útját, mert a másodpilóta rosszul lett. A kapitány így egyedül landolt a géppel.

Címkék: budapest, ferihegy, repülő

Ezek érdekelhetnek még

2026. Február 11. 13:00, szerda | Belföld

Már asztali számítógépen is elérhető a DÁP digitális aláírása

Már asztali számítógépen is elérhető a Digitális Állampolgárság Program (DÁP) digitális aláírása - közölte a Digitális Magyarország Ügynökség kedden az MTI-vel.

2026. Február 11. 12:00, szerda | Belföld

Szijjártó Péter: az EU-val ellentétben Magyarország az új világrend nyertesei közé tartozik

Az Európai Unióval ellentétben Magyarország az új világrend nyertesei közé tartozik, azonban az eddigi sikerek folytatásához a szuverén nemzeti oldal győzelmére van szükség az áprilisi választáson

2026. Február 11. 07:09, szerda | Belföld

Orbán Viktor: létkérdés, hogy ne engedjük be az ukránokat az Európai Unióba

Létkérdés, hogy ne engedjük be az ukránokat az Európai Unióba, ha Ukrajna tag lenne, az Európai Unió már háborúban lenne - hangsúlyozta Orbán Viktor miniszterelnök kedden Szentendrén.