Hírek
2021. Október 05. 08:21, kedd |
Belföld
Forrás: MTI/fotó: MTI/Krizsán Csaba
Ketten meghaltak Győrújbarátnál
Két ember meghalt, egy pedig súlyosan megsérült, amikor két autó ütközött össze Győrújbarátnál hétfő este
- közölte a Győr-Moson-Sopron Megyei Rendőr-főkapitányság a police.hu oldalon. A rendőrség hétfő este még egy halálos áldozatról számolt be.
A kedd reggeli információk szerint egy 49 éves győri férfi személygépkocsival a 82-es számú főút felől Győrújbarát irányába haladt, amikor előzés közben összeütközött egy szemből érkező autóval.
A balesetben a vétlen járművet vezető 68 éves győrújbaráti férfi és felesége olyan súlyos sérüléseket szenvedtek, hogy a sofőr a helyszínen, míg a 62 éves nő kórházi ellátása során életét vesztette.
A baleset feltételezett okozóját a mentők súlyos sérülésekkel vitték kórházba - tették hozzá.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Január 21. 07:21, szerda | Belföld
Orbán Viktor: amíg Magyarországon nemzeti kormány van, a Mercosur-megállapodást sohasem hagyjuk jóvá
Amíg nemzeti kormány van Magyarországon, addig a Mercosur-megállapodást sohasem hagyjuk jóvá - mondta Orbán Viktor miniszterelnök kedden a Facebookon közzétett videójában.
2026. Január 21. 07:19, szerda | Belföld
Magyar Péter: a Tisza Párt tiltakozik a Mercosur szabadkereskedelmi egyezmény aláírása ellen
Tiltakozik a Tisza Párt a Mercosur szabadkereskedelmi egyezmény aláírása ellen - közölte a párt vezetője strasbourgi sajtótájékoztatóján kedden, amelyet a közösségi oldalán közvetített.
2026. Január 20. 07:12, kedd | Belföld
MÁV-csoport: 13 százalékot meghaladó keresetnövekedés az idén
A kiegészítő bérfejlesztéssel a MÁV-csoport dolgozóinak alapbére 9,6 százalékkal nő, az összes emelést és juttatást beleszámolva 13 százalékkal kereshetnek többet az idén
