Városlista
2026. január 15, csütörtök - Lóránt

Hírek

2018. Szeptember 27. 13:11, csütörtök | Belföld
Forrás: mti

Kilencezer doboz cigit találtak egy elhagyott autóban a magyar-ukrán zöldhatáron

Kilencezer doboz cigit találtak egy elhagyott autóban a magyar-ukrán zöldhatáron

Kilencezer doboz, több mint tizenkét millió forint értékű csempészett cigarettát találtak egy elhagyott autóban a Nemzeti Adó- és Vámhivatal (NAV) pénzügyőrei a magyar-ukrán zöldhatáron

- közölte a hatóság Szabolcs-Szatmár-Bereg Megyei Adó- és Vámigazgatóságának sajtóreferense csütörtökön az MTI-vel.

Magyar Norbert elmondta, a Tisza árterületén járőröző pénzügyőrök a keréknyomokat követve jutottak el a fák közzé rejtett járműhöz, amit a műúttól két-három kilométerre parkoltak le, benne hagyva az indítókulcsot is.

A kocsiban elrejtett csempészett dohányárut a pénzügyőrök lefoglalták és orgazdaság miatt ismeretlen tettes ellen feljelentést tettek a NAV pénzügyi nyomozóinál.

Ezek érdekelhetnek még

2026. Január 15. 11:00, csütörtök | Belföld

A bíróság ítélete szerint hamisítvány a TISZA-csomag

Magyar szerint összeomlott a Fidesz kampánya.

2026. Január 15. 07:28, csütörtök | Belföld

Szijjártó Péter minden eddiginél durvább választási beavatkozástól tart Brüsszel részéről

A frissen kiszivárgott iratok is tanúsítják, hogy Brüsszelből minden egyes magyarországi választásba beavatkoznak, most pedig minden eddiginél durvább beavatkozás várható

2026. Január 15. 07:27, csütörtök | Belföld

Petíció elindítását jelentette be Orbán Viktor miniszterelnök

A \"brüsszeli háborús terv\" finanszírozása elleni petíció elindítását jelentette be Orbán Viktor miniszterelnök szerdán, a Facebook-oldalára feltöltött videójában.