Hírek
2018. Július 27. 07:21, péntek |
Belföld
Forrás: mti
Kimenekítettek 127 embert füst miatt egy szállodából Székesfehérváron
Füst miatt 127 embert kimenekítettek egy szállodából Székesfehérvárott - közölte honlapján az Országos Katasztrófavédelmi Főigazgatóság (OKF) péntek reggel.
A füst egy szálloda áramelosztó helyiségében keletkezett a Ligetsoron. A helyszínre a megyeszékhely hivatásos tűzoltóit riasztották, a szálloda személyzete már kiérkezésükre az utcára menekítette az épületben tartózkodó embereket.
A tűzoltók ezután megkezdték az épület átszellőztetését és átvizsgálását.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Április 09. 11:00, csütörtök | Belföld
Választás 2026 - Harmincötezernél is több delegált lesz a szavazatszámláló bizottságokban
Több mint 35 ezer delegált vesz részt az április 12-ei parlamenti választáson a választási bizottságok munkájában. Négy évvel ezelőtt ez a szám több mint 40 ezer volt.
2026. Április 08. 17:00, szerda | Belföld
Megkezdődik a zalaszentiváni deltavágány építése
Hamarosan megkezdődik a jelenleg legnagyobb magyarországi vasútfejlesztési projekt, a zalaszentiváni deltavágány közel 12 milliárd forintból megvalósuló beruházása - közölte keddi sajtótájékoztatóján Zalaegerszeg polgármestere.
