Hírek
2017. Július 03. 07:50, hétfő |
Belföld
Forrás: police.hu
Kisbabát hagytak a felforrósodott autóban Siófokon
Átforrósodott autóból mentettek ki egy 9 hónapos kisbabát Siófokon a rendőrök a minap. A szülők véletlenül bezárták az autót.
A Somogy Megyei Rendőr-főkapitányság Tevékenység-irányítási Központjába július 1-jén 15 órakor külföldi szülőktől érkezett segélyhívás, mert egy siófoki üzletház mélygarázsában véletlenül bezárták az autóba kisgyermeküket. A körzeti megbízottak a helyszínre siettek, ahol kiderült, hogy a járműben maradt az indítókulcs, így azt kívülről nem lehetett kinyitni. Tekintettel a forróságra, a rendőrök betörték a gépkocsi szélvédőjét és kiszabadították a láthatóan megviselt csecsemőt. A szülőket a kisbabával együtt kórházba kísérték, ahol az orvosi vizsgálatok megállapították, hogy nem esett baja.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Január 15. 07:28, csütörtök | Belföld
Szijjártó Péter minden eddiginél durvább választási beavatkozástól tart Brüsszel részéről
A frissen kiszivárgott iratok is tanúsítják, hogy Brüsszelből minden egyes magyarországi választásba beavatkoznak, most pedig minden eddiginél durvább beavatkozás várható
2026. Január 15. 07:27, csütörtök | Belföld
Petíció elindítását jelentette be Orbán Viktor miniszterelnök
A \"brüsszeli háborús terv\" finanszírozása elleni petíció elindítását jelentette be Orbán Viktor miniszterelnök szerdán, a Facebook-oldalára feltöltött videójában.
2026. Január 14. 07:15, szerda | Belföld
A Budapest-Belgrád vasútvonal magyarországi szakaszán megkezdődött a biztosítóberendezések sötétüzeme
2026. Január 14. 07:14, szerda | Belföld
Orbán Viktor: a háború a legfontosabb sorskérdés, ami Magyarország előtt áll
Mindenki látja, hogy a háború a legfontosabb sorskérdés, ami Magyarország előtt áll, és erre a Tisza nem mond semmit - közölte a miniszterelnök kedden a Facebook-oldalán.
