Hírek
2021. November 14. 13:04, vasárnap |
Belföld
Forrás: mti - illusztráció: pixabay
Kiskorút kényszerített prostitúcióra egy ceglédi férfi
Kiskorú lányt kényszerített prostitúcióra hónapokon keresztül egy ceglédi férfi, a rendőrök elfogták - közölte a Pest Megyei Rendőr-főkapitányság vasárnap.
A police.hu-n azt írták: a lány segítséget kért a rendőröktől, mivel a 39 éves férfi fenyegetésekkel, bántalmazásokkal prostitúcióra kényszerítette. Elmondta, hogy a férfi barátnője egy internetes társkereső oldalra - idősebbnek feltüntetve - regisztrálta őt, és a hirdetésre jelentkező férfiak igénye szerint segített megszervezni a találkákat. A férfiaktól kapott pénzt a lány futtatója minden alkalommal elvette tőle.
A rendőrök november 9-én elfogták a férfit és élettársát.
Az azóta letartóztatott férfi és szabadlábon védekező 19 éves élettársa ellen emberkereskedelem és kényszermunka megalapozott gyanúja miatt folyik eljárás.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Április 16. 14:00, csütörtök | Belföld
Az euró bevezetéséről is egyeztetett a Tisza szakértője és Varga Mihály
Varga Mihály jegybankelnök meghívására bemutatkozó találkozóra ment a Magyar Nemzeti Bankba (MNB) Kármán András, a Tisza Párt költségvetési és adópolitikai szakértője.
2026. Április 16. 14:00, csütörtök | Belföld
Ásványolaj szövetség: 11,3 százalékkal nőtt a magyarországi üzemanyag-fogyasztás az első negyedévben
2026. Április 16. 09:00, csütörtök | Belföld
NAV: éjfélkor lejár a gépjárműadó befizetésének határideje
Szerda éjfélkor jár le a gépjárműadó befizetésének határideje. Még mintegy egymillió autós nem rendezte gépjárműadóját - figyelmeztetett kora reggel a Nemzeti Adó- és Vámhivatal (NAV).
2026. Április 16. 07:04, csütörtök | Belföld
Magyar Péter lemondásra szólította fel a köztársasági elnököt
Magyar Péter, a Tisza Párt vezetője lemondásra szólította fel Sulyok Tamás köztársasági elnököt szerdán, kettejük megbeszélésén. Az államfő a Tisza Párt vezetőjének elmondása szerint jelezte: \"megfontolja a felvetést\".
