Hírek
2011. Február 05. 15:53, szombat |
Helyi
Forrás: Széchenyi István Általános Iskola
Kiszebáb égetés és farsang
2011 február 4-én tartották hagyományos farsangi mulatságukat Csornán a Széchenyi István Körzeti Általános Iskola alsó tagozatosai. Az iskola udvarán mókás temetés keretében elbúcsúztatták a telet, majd elégették a kiszebábot.
Ezut
Ezek érdekelhetnek még
2026. Június 23. 13:00, kedd | Helyi
Szalagkorlátnak hajtott egy autó az M85-ös autóúton Vitnyédnél
A 25. héten történt.
2026. Június 23. 09:00, kedd | Helyi
Megkezdődik a Csorna-Farád közötti kerékpárút felújítása
Figyelem, óvatosan közlekedjenek!
