Hírek
2013. Május 10. 05:00, péntek |
Belföld
Forrás: mno.hu
Kiszivárgott az Acer Windows 8-as táblagépe
Az Amazon oldalán fedezték fel az első, egy kézben is használható Windows 8-as táblagépet.
Amióta bemutatták a Windows 8-at, illetve a kifejezetten táblagépekre optimalizált Windows RT-t, a Microsoft mindig úgy nyilatkozott, hogy munkára vásároljunk teljes értékű rendszerrel szerelt gépet, aki pedig szórakozásra, internetezésre keres tabletet, az válassza a „butított” kivitelű készüléket.
Így mostanáig elképzelhetetlen volt, hogy egy 8″-es, vagyis leginkább böngészésre, folyamatos cipekedésre kifejlesztett eszközön asztali Windows foglaljon helyet, de úgy néz ki, az Acer meglépi ezt, és hamarosan bemutatkozhat az Iconia W3-810-1600. A nem túl fantáziadús névvel illetett készüléket az Amazon webáruház szivárogtatta ki, ugyanis valaki hibázott, és idő előtt aktiválták a táblagép oldalát. A 380 dolláros áron debütáló Iconia W3 sikere egyelőre meglehetősen kérdéses, de az Acer hisz a Windows 8-ban, így valószínű, hogy még sok ehhez hasonló készülékkel fogunk találkozni a tajvani gyártó háza táján az elkövetkező években.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Január 21. 07:21, szerda | Belföld
Orbán Viktor: amíg Magyarországon nemzeti kormány van, a Mercosur-megállapodást sohasem hagyjuk jóvá
Amíg nemzeti kormány van Magyarországon, addig a Mercosur-megállapodást sohasem hagyjuk jóvá - mondta Orbán Viktor miniszterelnök kedden a Facebookon közzétett videójában.
2026. Január 21. 07:19, szerda | Belföld
Magyar Péter: a Tisza Párt tiltakozik a Mercosur szabadkereskedelmi egyezmény aláírása ellen
Tiltakozik a Tisza Párt a Mercosur szabadkereskedelmi egyezmény aláírása ellen - közölte a párt vezetője strasbourgi sajtótájékoztatóján kedden, amelyet a közösségi oldalán közvetített.
2026. Január 20. 07:12, kedd | Belföld
MÁV-csoport: 13 százalékot meghaladó keresetnövekedés az idén
A kiegészítő bérfejlesztéssel a MÁV-csoport dolgozóinak alapbére 9,6 százalékkal nő, az összes emelést és juttatást beleszámolva 13 százalékkal kereshetnek többet az idén
