Városlista
2026. március 31, kedd - Árpád, Benjámin, Benő

Hírek

2021. Október 16. 18:06, szombat | Belföld
Forrás: infovárosok/police.hu

Kivégzéssel fenyegetőzött, nem először

Kivégzéssel fenyegetőzött, nem először

A TEK ügyeletesének mondta el tervét a bajai férfi, a rendőrök közveszéllyel fenyegetés miatt indítottak eljárást.

Egy 52 éves férfival szemben folytattak nyomozást a Bajai Rendőrkapitányság egyenruhásai közveszéllyel fenyegetés bűntett miatt. A gyanú szerint a helybéli felhívta a Terrorelhárítási Központ ügyeletét és közölte, hogy fegyvereket fog vásárolni, amelyekkel kivégzéseket tervez a dílerek és bűnözők körében. Azt is elmondta, hogy tervének megvalósításához megvannak a kapcsolatai, és végre is hajtja azt – közölte a rendőrség.

A nyomozás során kiderült, hogy a férfi rendszeresen tesz bejelentéseket, és korábban folyt már ellene hasonló eljárás, azonban ez sem tartotta vissza az újabb fenyegetőzéstől.

Az egyenruhások gyanúsítottként hallgatták ki a férfit, aki beismerő vallomást tett. Az ügy vizsgálatát befejezték, és megküldték az iratokat az illetékes ügyészségnek.

Ezek érdekelhetnek még

2026. Március 31. 15:00, kedd | Belföld

Meghalt Nádasdy Ádám nyelvész, költő és műfordító

2026. Március 31. 07:16, kedd | Belföld

Orbán Viktor: Hazát szeretetre és tiszteletre lehet építeni

Ünneprontóknak nevezte a Tisza Párt híveit hétfőn a miniszterelnök, a Fidesz elnöke Szolnokon a kormánypártok választási nagygyűlésén.

2026. Március 30. 10:00, hétfő | Belföld

MÁV: nem kell visszautalni a tévesen kifizetett késési biztosítást

Senkinek nem kell visszautalnia az informatikai hiba miatt tévesen kifizetett késési biztosítást - közölte vasárnap a MÁV.

2026. Március 30. 08:02, hétfő | Belföld

Orbán Viktor: az ukránok egy ukránbarát kormányt akarnak létrehozni Magyarországon

Az ukránok a pénzükkel, az olajblokádjukkal, és a kémeikkel próbálnak egy ukránbarát kormányt létrehozni Magyarországon - jelentette ki Orbán Viktor miniszterelnök vasárnap Békéscsabán.