Hírek
2011. Augusztus 16. 07:45, kedd |
Sport
Forrás: HírTV
Kolonics győztes hajói is a nagyközönség előtt
A három éve elhunyt kétszeres olimpiai, és 15-szörös világbajnok kenus Kolonics György emlékére rendeztek kiállítást Szegeden a kajak-kenu világbajnokság kísérő rendezvényeként.
A serlegek, akkreditációs kártyák és más személyes tárgyak mellett az EDF Démász műemlék épületében kiállították a legendás sportoló két hajóját is, az egyikben 1996-ban, Atlantában Horváth Csabával nyert olimpiát 500-on, a másikban Sydneyben egyedül győzött ugyanezen a távon. (pr)
hírTV
Ezek érdekelhetnek még
2025. December 23. 08:59, kedd | Sport
MLSZ: elindult a párbeszéd a szövetség és a szurkolók között
A Magyar Labdarúgó Szövetség (MLSZ) hétfőn jelezte, hogy megindult a párbeszéd a szövetség és a szurkolók között a korábban \"elmérgesedett viszony\" miatt.
2025. December 22. 10:10, hétfő | Sport
Labdarúgó NB I - A Puskás Akadémia legyőzésével őszi első a Győr
A Győr 2-0-ra legyőzte a vendég Puskás Akadémiát a labdarúgó Fizz Liga 18. fordulójának szombat esti rangadóján, így a tabella élén tölti a téli szünetet.
2025. December 20. 10:04, szombat | Sport
Premier League - Szoboszlai harmadszor a hónap legjobbja Liverpoolban
Szoboszlai Dominik lett november legjobb játékosa az angol labdarúgó-bajnokságban címvédő Liverpoolnál.
2025. December 20. 09:47, szombat | Sport
Labdarúgó NB I - Győzött Miskolcon és élre állt az FTC
A címvédő Ferencváros 1-0-ra győzött a Diósgyőr otthonában a labdarúgó NB I 18. fordulójának péntek esti nyitómérkőzésén.

