Hírek
2018. Május 06. 18:35, vasárnap |
Belföld
Forrás: mti
Kriptába zuhant egy nő a gödöllői köztemetőben
Beesett egy 2,5-3 méter mély kriptába egy nő a gödöllői köztemetőben vasárnap délután, a helyi tűzoltók emelték ki, a mentők kórházba viszik - tájékoztatta a Pest Megyei Katasztrófavédelmi Igazgatóság szóvivője az MTI-t.
Csámpai Attila elmondta: a nő egyelőre ismeretlen körülmények között esett a márvánnyal fedett kriptába. A helyszínre több mentőegység és mentőhelikopter érkezett, utóbbi másfél kilométerre tudott leszállni a temetőtől.
A súlyosan megsérült nőt autóval vitték a mentőhelikopterhez, amellyel kórházba szállították - tette hozzá.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Április 04. 09:43, szombat | Belföld
BRFK: az amerikai alelnök látogatása miatt ideiglenes forgalomkorlátozás lesz Budapesten
Az amerikai alelnök látogatása miatt április 6. és 8. között megváltozik a forgalmi rend Budapesten - közölte a Budapesti Rendőr-főkapitányság (BRFK) pénteken a police.hu oldalon.
2026. Április 03. 14:00, péntek | Belföld
Tavaszias idő várható a húsvéti hosszú hétvégén
2026. Április 03. 13:00, péntek | Belföld
Magyar Levente: a paksi bővítés minden nehézség ellenére határidőre el fog készülni
Gőzerővel zajlanak a munkálatok, így a paksi atomerőmű bővítése minden nehézség ellenére határidőre el fog készülni – közölte Magyar Levente, a Külgazdasági és Külügyminisztérium parlamenti államtitkára.
2026. Április 03. 08:58, péntek | Belföld
Magyarországra látogat az Amerikai Egyesült Államok alelnöke
Április 7-8-án Magyarországra látogat J.D. Vance, az Amerikai Egyesült Államok alelnöke és felesége - tájékoztatta az MTI-t a Miniszterelnöki Kommunikációs Főosztály.
