Hírek
2021. Augusztus 22. 07:00, vasárnap |
Belföld
Forrás: mti - illusztráció: pixabay
Kutyaharapás okozhatta egy férfi halálát Szentesen

Holtan találtak egy helybéli férfit szombat reggel egy szentesi lakóház előtti vízelvezető árokban, az áldozat halálát feltehetően kutyaharapás okozta - közölte a rendőrség a honlapján.
A helyszíni szemle adatai szerint az 53 éves férfi halálát két, a közelben tartott nagytestű kutya harapásaitól származó sérülések okozhatták.
Az állatok gazdájának felelősségét a rendőrség vizsgálja. Az ügyben gondatlanságból elkövetett emberölés vétsége miatt indult nyomozás ismeretlen tettes ellen.
Ezek érdekelhetnek még
2022. Július 04. 15:09, hétfő | Belföld
Eltűnt a Kis-Duna-ágban a büntetés-végrehajtás két munkatársa
Eltűnt a büntetés-végrehajtás két munkatársa Rácalmás közelében hétfő délelőtt a Kis-Duna-ághoz tartozó területen - közölte a Büntetés-végrehajtás Országos Parancsnoksága (BVOP) az MTI-vel.
2022. Július 04. 14:07, hétfő | Belföld
Meghalt egy siklóernyőt, vádat emeltek a katonai mentés ügyében
Vádat emeltek a vértesszőlősi katonai mentés ügyében - közölte a Központi Nyomozó Főügyészség hétfőn az MTI-vel.
2022. Július 04. 12:48, hétfő | Belföld
Kigyulladt egy társasházi lakás Debrecenben, nyolc embert kórházba vittek
Kigyulladt egy társasház harmadik emeleti lakása Debrecenben hétfőn kora reggel, nyolc embert vittek kórházba - közölte a hajdú-bihari katasztrófavédelmi igazgatóság sajtóügyeletese az MTI-vel.
2022. Július 04. 08:54, hétfő | Belföld
Ismét fokozódik a kánikula
A hidegfront megérkezése előtt hétfőn még újra fokozódik a hőség - hívta fel a figyelmet az Országos Meteorológiai Szolgálat az MTI-hez eljuttatott veszélyjelzésében.