Városlista
2025. május 22, csütörtök - Júlia, Rita

Hírek

2017. Február 20. 05:01, hétfő | Belföld
Forrás: police.hu

Kutyáját akarta menteni, de beszakadt a jég a kislány alatt

Kutyáját akarta menteni, de beszakadt a jég a kislány alatt

Beszakadt a jég az alatt a 13 éves kislány alatt vasárnap, aki kutyáját akarta kimenteni. Az életét a budapesti rendőrök mentették meg.

A rendelkezésre álló adatok szerint február 19-én 10 óra körüli időben a XVIII. kerületi Nefelejcs utcai garázssor mögött lévő tó partján sétáltatta a kutyáját egy 13 éves kislány. Az eb a jégre futott, és amikor a gyermek utána ment, beszakadt alatta a vékony jégréteg. A rendőröket egy járókelő értesítette. A XVIII. kerületi járőrök 5 perc alatt a helyszínre értek, és kihúzták a fuldokló gyermeket, akit a mentők a Heim Pál Gyermekkórházba szállítottak.

Címkék: beszakadt, jég, kislány, kutya

Ezek érdekelhetnek még

2025. Május 21. 07:30, szerda | Belföld

Hosszú távú járatok teljesítésére képes repülőt vett át a Wizz Air

Átvette első, hosszú távú járatok teljesítésére képes Airbus-repülőjét a gyártótól a Wizz Air – közölte a légitársaság kedden az MTI-vel.

2025. Május 21. 07:29, szerda | Belföld

Több mint négyszáz méternyi földkábelt lopott két férfi, egyiküket letartóztatta a bíróság

A bíróság letartóztatott egy férfit, aki társával 410 méternyi, összesen 5,5 millió forint értékű telekommunikációs földkábelt ásott ki és lopott el Tiszabura közelében -

2025. Május 20. 07:17, kedd | Belföld

Az Integritás Hatóság két uniós támogatással kapcsolatos ügyben is költségvetési csalás miatt tett feljelentést

Két ügyben, összesen mintegy 180 millió forintnyi európai uniós támogatás kapcsán tett feljelentést az Integritás Hatóság költségvetési csalás gyanúja miatt - tudatta a hatóság kommunikációs vezetője közleményben az MTI-vel.