Hírek
2011. Március 28. 20:25, hétfő |
Helyi
Forrás: Széchenyi István Általános Iskola Csorna
Leendő elsősök ismerkedtek a Széchenyivel
A csornai Széchenyi István Általános Iskola újabb érdekes programmal várta a leendő kisiskolásokat.
Március 23-án 15 órától óvodásokkal és kísérőikkel népesült be a Széchenyi iskola. A leendő elsős tanító nénik „Ügyes kezek” címmel tavaszi barkácsolásra várták a gyerekeket. Szabóné Varga Valéria igazgató helyettes köszöntötte a vendégeket. A leendő iskolások verssel, dallal, játékkal hangolódtak rá a közös munkára, majd a kis kezek alól hamarosan színes pillangók és kedves könyvjelzők kerültek ki, amit mindenki haza vihetett.
A kézműves foglalkozás után a „Ha majd iskolás leszek” rajzpályázat eredményhirdetése következett. A legszebb rajzok készítői könyvjutalomban részesültek.
Ezután a Kerényi György Művészeti Iskola mutatkozott be. Biky Ottó igazgató beszélt a választható szakokról (zene, képzőművészet, színjátszás), majd a zenetagozatosok muzsikával kedveskedtek a jelenlévőknek.
A rendezvényen készült fotókat itt tekinthetik meg!
Ezek érdekelhetnek még
2026. Január 11. 19:00, vasárnap | Helyi
Fehér gólya védelmi munka 2025-ös eredményei a megyében
A gólyák bejárják Európát.
2026. Január 11. 16:00, vasárnap | Helyi
Hol lesz a héten véradás a Rábaközben?
Egyetlen véradással három beteg emberen segíthet.
2026. Január 11. 13:00, vasárnap | Helyi
Egymást tisztelve csak a haza javát keresték
Hunyadisok a parlamentben.

