Hírek
2021. December 30. 18:13, csütörtök |
Belföld
Forrás: mti - illusztráció: police.hu
Letartóztattak egy férfit, aki szenteste megkéselte ismerősét
Letartóztatott a bíróság egy 35 éves férfit, aki mellkason szúrta ismerősét szenteste Sümegen - közölte a Veszprém Megyei Főügyészség csütörtökön az MTI-vel.
Azt írták: a két férfi a sértett sümegi lakásán együtt italozott, majd este az ittas állapotban lévő elkövető minden indok nélkül egy 13 centiméter pengehosszúságú késsel mellkason szúrta vendéglátóját, aki ettől eszméletét vesztette.
A gyanúsított ezután elment a lakásból, a sértett pedig csak több óra múlva tudta értesíteni egy hozzátartozóját a történtekről. A megkéselt férfit a mentők kórházba szállították, ahol a mellüreget is megnyitó szúrás okozta életveszélyt többórás műtéttel tudták elhárítani.
Az őrizetbe vett elkövető ellen életveszélyt okozó testi sértés miatt indult eljárás, az ügyészség indítványára pedig a Veszprémi Járásbíróság egy hónapra elrendelte a letartóztatását.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Május 11. 13:00, hétfő | Belföld
Németh Zsolt: nem elkezdődik a rendszerváltozás, hanem befejeződik
Az új Országgyűlés megalakulását követően nem elkezdődik a rendszerváltozás, hanem befejeződik, véget ért a posztkommunizmus időszaka - írta Németh Zsolt (Fidesz) országgyűlési képviselő vasárnap a Facebookon.
2026. Május 11. 10:00, hétfő | Belföld
Melléthei-Barna Márton: lemondani nem gyengeség, hanem erő
2026. Május 11. 07:19, hétfő | Belföld
Zivatarokkal, erős széllel és lehűléssel indul a hét
2026. Május 11. 07:19, hétfő | Belföld
Magyar Péter elítélte a Mi Hazánk kivonulását az Országgyűlés alakuló üléséről
Magyar Péter miniszterelnök szerint a Mi Hazánk képviselőinek kivonulása az Országgyűlés szombati alakuló üléséről vállalhatatlan volt.
