Városlista
2026. március 22, vasárnap - Beáta, Izolda, Lea

Hírek

2017. Június 17. 05:01, szombat | Belföld
Forrás: mti

Lezuhant Tökölön egy vitorlázógép, ketten meghaltak

Lezuhant Tökölön egy vitorlázógép, ketten meghaltak

Két férfi életét vesztette a tököli reptéren, amikor vitorlázógépük lezuhant - olvasható a rendőrség hivatalos oldalán pénteken.

A police.hu közlése szerint ketten vesztették életüket abban a balesetben, amely 15 óra körül a Pest megyei Tökölön történt. A város repülőterén eddig tisztázatlan körülmények között zuhant le egy vitorlázógép.

A rendőrök a helyszínelést megkezdték, a baleset körülményeit szakértők bevonásával vizsgálja a Pest Megyei Rendőr-főkapitányság.

A Nemzeti Fejlesztési Minisztérium keretében működő Közlekedésbiztonsági Szervezet arról tájékoztatta az MTI-t, hogy ők is vizsgálatot indítottak a baleset körülményeinek kiderítése érdekében.

Ők nem a felelősséget, hanem azokat az okokat vizsgálják, amelyek a tragédiához vezettek. Céljuk, hogy megelőzzék a hasonló baleseteket.

A szerencsétlenül járt jármű egy magyar lajstromjelű "motoros vitorlázógép" - tették hozzá.

Ezek érdekelhetnek még

2026. Március 22. 15:00, vasárnap | Belföld

Az Otthon Start Programban már 30 ezernél több hitelfolyósítás történt

Az Otthon Start Program dinamikusan növekszik, és mára meghaladta a 30 ezret a folyósított hitelszerződések száma - mondta a Kulturális és Innovációs Minisztérium (KIM) vezetője szombaton Gödöllőn.

2026. Március 22. 11:00, vasárnap | Belföld

Magyarországra leselkedő veszélyekről beszélt Orbán Viktor

Négy nagy veszéllyel kell szembenéznie Magyarországnak már a következő hónapokban, ezért ne a kockázat, hanem a biztos választás mellett szavazzunk április 12-én - hívta fel a figyelmet a miniszterelnök.