Hírek
2013. Február 24. 14:03, vasárnap |
Belföld
Forrás: InfoVáros
LG Optimus F5 és F7 - újabb okosságok Dél-Koreából
Hamarosan megérkeznek az LF Optimus F5 és LG Optimus F7 okostelefonok. A két készülék 4G/LTE támogatással és Android 4.1.2 operációs rendszerrel egyaránt rendelkeznek.
Az LG sajtóközleménye szerint a február végi Mobile World Congress 2013 eseményen bemutatásra kerülő Optimus F széria magas szintű felhasználói élményt nyújt tulajdonosainak. A 126 x 64.5 x 9.3 mm-es méretekkel bíró LG Optimus L5-ös kétmagos, 1.2 processzorral, 1 GB RAM-mal, 8 GB belső memóriával, 4.3 colos IPS érintőkijelzővel, 5 megapixeles hátsó és 1.3 megapixeles elülső kamerával, microSD kártyahellyel (max. 32 GB) és egy 2150 mAh akkumulátorral rendelkezik.

Az LG Optimus F7-et 4.7 colos True HD IPS érintőkijelzővel, kétmagos, 1.5 GHz-es processzorral, 2 GB RAM-mal, 8 GB belső memóriával, 8 megapixeles hátlapi és 1.3 megapixeles előlapi kamerával, továbbá egy 2540 mAh akkumulátorral szerelték fel. Az F7-es méretei: 131.7 x 68.2 x 9.6 mm.
Mindkét készülék 4G/LTE támogatással bír és Android 4.1.2 Jelly Bean operációs rendszer fut rajtuk. A hírek szerint az Optimus F5 elsőként az európai piacon lesz kapható valamikor a második negyedévben, míg az Optimus F7-es valamivel később és csak a kiválasztott piacokon lesz megvásárolható. Az F-széria készülékeinek várható ára egyelőre nem ismert.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Február 11. 13:00, szerda | Belföld
Már asztali számítógépen is elérhető a DÁP digitális aláírása
Már asztali számítógépen is elérhető a Digitális Állampolgárság Program (DÁP) digitális aláírása - közölte a Digitális Magyarország Ügynökség kedden az MTI-vel.
2026. Február 11. 12:00, szerda | Belföld
Szijjártó Péter: az EU-val ellentétben Magyarország az új világrend nyertesei közé tartozik
Az Európai Unióval ellentétben Magyarország az új világrend nyertesei közé tartozik, azonban az eddigi sikerek folytatásához a szuverén nemzeti oldal győzelmére van szükség az áprilisi választáson
2026. Február 11. 10:00, szerda | Belföld
Joó István: a hatósági ellenőrzési rendszer működik, a gödi gyár soha senkit sem mérgezett meg
2026. Február 11. 07:09, szerda | Belföld
Orbán Viktor: létkérdés, hogy ne engedjük be az ukránokat az Európai Unióba
Létkérdés, hogy ne engedjük be az ukránokat az Európai Unióba, ha Ukrajna tag lenne, az Európai Unió már háborúban lenne - hangsúlyozta Orbán Viktor miniszterelnök kedden Szentendrén.

