Hírek
2020. December 04. 09:57, péntek |
Belföld
Forrás: mti/police.hu
Luxusautók és milliók kerültek elő az óriási drogfogás után
Több mint 87 millió forint értékben foglalt le kábítószert a rendőrség két férfitől, akit szerdán a X. kerületben fogtak el - közölte a Budapesti Rendőr-főkapitányság pénteken.
A rendőrségi honlapon olvasható közlemény szerint megtudták, hogy egy 30 éves férfi nagyobb mennyiségű kábítószert szállít Kőbányára egy 32 éves férfinak. A nyomozók az ellenőrzéskor egyikük autójában 35 kilogramm marihuánát találtak, egy kilogrammos kiszerelésekben.
A két férfinél tartott házkutatásokon több mint 30 millió forint értékben három autót és mintegy 19 millió forintot foglaltak le.
A 30 éves férfit kábítószer-kereskedelem, a 32 éveset kábítószer-birtoklás megalapozott gyanúja miatt hallgatták ki gyanúsítottként. Előbbit őrizetbe vették és kezdeményezték letartóztatását, utóbbi szabadlábon védekezhet.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Április 18. 13:00, szombat | Belföld
A jövő héttől újra működhet a Barátság kőolajvezeték
2026. Április 18. 12:00, szombat | Belföld
Hárommal nőtt a Tisza képviselőinek a száma
Magyar Péter: hárommal több képviselői helyünk van
2026. Április 18. 11:00, szombat | Belföld
Gulyás Gergely: olyan Fidesz-frakció kell, amely a párt megújulását képes szimbolizálni
2026. Április 18. 09:00, szombat | Belföld
Magyar Péter: nagy országos rendezvény lesz az új kormány megalakulásának napján
Nagy országos rendezvényt szervez a Tisza Párt az új Országgyűlés alakuló ülésére a Parlament előtti Kossuth térre
