Hírek
2011. December 01. 07:35, csütörtök |
Bulvár
Forrás: STOP
Madonna tapasztalatszerzésnek tökéletes volt
Guy Ritchie és Madonna nem voltak éppen a legjobb passzban, amikor nyolc év házasság után 2008-ban elváltak útjaik.
"Nagyon élveztem az első házasságomat, egyáltalán nem bántam meg. Nagyon pozitív tapasztalatokat szereztem. Boldog vagyok a gyerekek miatt, így kellett mindennek történnie. De túllépünk egyszer mindenen, nem igaz? Egy szappanoperában éltem elég hosszú ideig."
A brit filmrendező barátnője, Jacqui Ainsley szeptemberben hozta világra közös gyermeküket, egy gyönyörű kisfiút. Guynak már van két gyermeke: Rocco 11, David pedig 6 éves, s mindketten Madonnával közös csemeték. A nagyszerű hír hallatán Madonna egy hatalmas csokor virággal gratulált a baba érkezéséhez.
"Madonna szívből gratulált a kisbabához. Rocco, Lourdes, és a két örökbefogadott gyerek, David és Mercy hamarosan láthatja "kistestvérüket". Mind Madonna, mind Guy eltökélt szándéka, hogy barátokként viszonyulnak egymáshoz."
STOP
Ezek érdekelhetnek még
2025. December 23. 08:59, kedd | Bulvár
Meghalt Chris Rea énekes, dalszerző
Életének 75. évében elhunyt Chris Rea brit énekes, dalszerző, gitáros, többek közt a The Road to Hell vagy a Driving Home For Christmas szerzője - közölte a családja hétfőn.
2025. December 20. 10:03, szombat | Bulvár
Rómában fizetős lesz a Trevi-kút február elsejétől
Két eurós jegyet kell fizetni a Trevi-kúthoz látogató olasz és külföldi turistáknak február elsejétől - jelentette be Roberto Gualtieri római főpolgármester pénteken.
2025. December 20. 09:59, szombat | Bulvár
Számos ismert közéleti személyiség és politikus neve is feltűnik a pénteken nyilvánosságra hozott Epstein-aktákban
Számos ismert közéleti személyiség és politikus neve is feltűnik az amerikai igazságügyi minisztérium által a törvény által megszabott határidőben pénteken nyilvánosságra hozott Epstein-aktákban.
2025. December 18. 07:38, csütörtök | Bulvár
Sean Paul 2026 májusában a Budapest Parkban ad koncertet
Sean Paul jamaicai előadó 2026. május 17-én először lép fel Budapesten, a Budapest Parkban – közölték a szervezők az MTI-vel.
