Hírek
2011. Október 22. 14:41, szombat |
Sport
Forrás: MTI
Magyar bronzérem a női ökölvívó Eb-n
A 81 kilogrammosok között indult Nagy Tímea kikapott az elődöntőben, így bronzéremmel fejezte be szereplését a rotterdami női ökölvívó Európa-bajnokságon.
A magyar szövetség tájékoztatása szerint a pénteki mérkőzésén 24-7-es pontozásos vereséget szenvedett az orosz Szvetlana Koszovától. Nagy Tímea a magyar küldöttség egyetlen érmese. (pr)
MTI
Ezek érdekelhetnek még
2026. Június 23. 15:28, kedd | Sport
Vb-2026 - Haaland, Mbappé és Messi futballtörténeti magasságokban
A világbajnokság hétfői játéknapján egyaránt duplázó Erling Haaland, Kylian Mbappé és Lionel Messi is futballtörténeti magasságokban jár különböző statisztikai mutatókban.
2026. Június 22. 06:49, hétfő | Sport
Vb-2026 - Egyiptom történelmi győzelmet aratott Új-Zéland felett
Az egyiptomi válogatott megszerezte története első győzelmét a labdarúgó-világbajnokságokon, mivel vasárnap a G csoport vancouveri mérkőzésén hátrányból fordítva 3-1-re felülmúlta Új-Zélandot.
