Hírek
2019. December 20. 05:00, péntek |
Belföld
Forrás: infovárosok
Magyarország legnagyobb karácsonyfáját rajzolták az égre magyar pilóták
A Magnus Aircraft pilótái egy kétszemélyes, oktató és sportrepülőgéppel rajzolták az ország legnagyobb karácsonyfáját Magyarország egére és a radarok képernyőjére – írta az airportal.hu.
A pilóták két Magnus Fusion 212 repülőgéppel, kötelékben repültek a karácsonyfa-forma lerajzolásához, aminek képét a flightradar24.com tette közzé.
Hozzátéve, hogy a karácsonyfa törzse Pécsnél, a csúcsa pedig Siófoknál volt, közben pedig 358 kilométert tettek meg.
Fotó: flightradar24.com
Ezek érdekelhetnek még
2026. Július 14. 14:00, kedd | Belföld
Lannert Judit: a gyermekek, a pedagógusok és az iskolák vannak az új oktatáspolitika fókuszában
Az új szemlélet középpontjában a gyermekek, a pedagógusok és az iskolák állnak - közölte az oktatási és gyermekügyi miniszter hétfőn a Facebook-oldalán.
2026. Július 14. 14:00, kedd | Belföld
Az EU jóváhagyta a Magyar Fejlesztési Bank számára előirányzott kétmilliárd eurós magyar állami tőkeinjekciót
Az Európai Bizottság, az uniós állami támogatási szabályok alapján, jóváhagyta a Magyarország által a Magyar Fejlesztési Bank (MFB) számára nyújtott kétmilliárd eurós, mintegy 760 milliárd forintos tőkeinjekciót
2026. Július 14. 11:00, kedd | Belföld
Orbán Viktor: Magyarországnak joga van ellenállni és meg is fogja tenni
Ha a köztársasági elnököt erőszakkal megfosztják a hivatalától, akkor Magyarországnak joga van ellenállni.
