Városlista
2026. június 7, vasárnap - Róbert

Hírek

2016. Március 11. 08:37, péntek | Belföld
Forrás: mti

Március 15. - Menetrendi változások a MÁV-nál

Március 15. - Menetrendi változások a MÁV-nál

Az ünnepi hosszú hétvégén vasárnap és hétfőn a munkaszüneti, március 15-én a vasárnapi menetrend szerint közlekednek a vonatok - közölte a MÁV Zrt. pénteken az MTI-vel.

A közlemény szerint a várható utasforgalmi igényekhez igazodva a vasúttársaság az összes rendelkezésére álló, üzemképes járművét felhasználja. Ahol az utasforgalom indokolja, ott az InterCity vonatokhoz plusz kocsikat is kapcsolnak.

A vasúttársaság azt javasolja, hogy az utasok vegyék igénybe elővételes és az internetes jegyvásárlást, valamint a jegyautomatákat.

Címkék: máv, menetrend, vasút, vonat

Ezek érdekelhetnek még

2026. Június 07. 13:00, vasárnap | Belföld

Lannert Judit: az iskolai autonómia erősítésére és gyermekközpontú közoktatási irányításra van szükség

Az iskolai autonómia erősítésére, valamint főleg a gyermekközpontúságra és a kompetenciákra fókuszáló közoktatási irányítás létrehozására van szükség

2026. Június 07. 11:00, vasárnap | Belföld

Hegyi Zsolt: június 20-án indul a nyári főszezoni balatoni menetrend

Június 20-án indul, és a MÁV elektronikus rendszereiben hamarosan elérhető lesz a nyári főszezoni balatoni menetrend - jelentette be a MÁV-csoport vezérigazgatója a Facebook-oldalára szombaton feltöltött videójában.

2026. Június 07. 08:44, vasárnap | Belföld

Magyar Péter: Orbán Viktor állítsa le a Fidesz dezinformációs kampányát!

Felszólítom Orbán Viktort, hogy állítsa le a Fidesz dezinformációs kampányát és a propagandája által használt gyűlöletbeszédet - írta Magyar Péter miniszterelnök szombaton a Facebook-oldalán.