Hírek
2021. Október 07. 05:00, csütörtök |
Belföld
Forrás: mti - illusztráció: pixabay
Másodfokú figyelmeztetést is kiadtak a sok eső miatt
Másodfokú figyelmeztetést is kiadott a sok eső veszélye miatt csütörtökre az Országos Meteorológiai Szolgálat.
Az MTI-hez szerdán eljuttatott veszélyjelzésükben azt írták: az esti óráktól egy következő hullámban várható eső, amelyből csütörtök éjfélig ismét nagyobb mennyiségű csapadék lehetséges továbbra is a Dunántúlon, valamint a délnyugati és nyugati megyékben lokálisan 24 óra alatt akár több mint 50 milliméter csapadék is összegyűlhet.
Emiatt csütörtökre Zala megyére adták ki a másodfokú figyelmeztetést. Szintén a nap folyamán várható jelentős mennyiségű csapadék miatt elsőfokú figyelmeztetést adtak ki Baranya, Győr-Moson-Sopron, Somogy, Tolna, Vas és Veszprém megyére.
Az előrejelzés szerint csütörtökön a minimumhőmérséklet 8 és 14 Celsius-fok között alakul. A legmagasabb hőmérséklet 12 és 20 fok között valószínű.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Július 08. 14:00, szerda | Belföld
Az érdekelt gazdasági szereplők javaslatot készítettek a külföldiek foglalkoztatásának szabályozására
2026. Július 08. 11:00, szerda | Belföld
Élelmiszerárak és a forint árfolyama tartja kordában az inflációt
2026. Július 08. 09:00, szerda | Belföld
Orbán Viktor: Stop önkény
Orbán Viktor korábbi miniszterelnök, a Fidesz elnöke arra hívott fel mindenkit, hogy vegyen részt a pártja által \"az önkényuralom ellen\" meghirdetett csütörtöki budapesti tüntetésen.
2026. Július 08. 07:31, szerda | Belföld
A Tanú című filmmel elindult az átmeneti adás az M1-en kedd este
Szimbolikus időpontban, 19:56-kor elindult az átmeneti adás az M1 csatornán Bacsó Péter A tanú című filmjével - közölte az MTVA Sajtó és Marketing Irodája kedd este az MTI-vel.
