Hírek
2012. Április 11. 14:23, szerda |
Bulvár
Forrás: Story Online
Még mindig Fecót szereti VV Dya

Ugyan már van barátja, de képtelen elfelejteni a villa nős dumagépét.
Már nem magányos VV Dya, alakulóban van ugyanis egy új kapcsolata. Ennek ellenére még egyáltalán nincs túl az immár mulatós zenészként befutott Fecó iránt érzett szerelmén. "Még mindig rengeteget álmodok Fecóval, de csak olyanokról, hogy beszélgetünk és boldogok vagyunk együtt. Amikor felébredek, rögtön elsírom magam, de akkor is, ha valaki szóba hozza őt a családomból" - vallotta be az Új Ásznak. A mostani udvarlója azonban tisztában azzal, mit érez Dya az egykori villatársa iránt, de a lány reméli, hogy elég türelmes lesz vele, és kitart mellette, amíg el nem felejti a nős Fecót.
Ezek érdekelhetnek még
2025. Augusztus 20. 09:15, szerda | Bulvár
Elpusztult Szása, a Fővárosi Állat- és Növénykert kistigrise
Elpusztult Szása, a Fővárosi Állat- és Növénykert négy hónapja született kistigrise - közölte az intézmény kedden.
2025. Augusztus 14. 07:37, csütörtök | Bulvár
Sziget - Rekordmennyiségű sátrat adományoztak a Máltai Szeretetszolgálatnak a látogatók
Idén minden korábbi évhez képest kevesebb gazdátlan kempingfelszerelést hagytak hátra maguk után a Sziget fesztivál résztvevői, de rekordmennyiségű sátrat, matracot és takarót adtak le a gyűjtőpontokon
2025. Augusztus 13. 07:27, szerda | Bulvár
OMSZ: komolyabb beavatkozásra nem volt szükség a Sziget Fesztiválon, 1500 esetben nyújtottak segítséget
Komolyabb mentőbeavatkozásokra eddig nem volt szükség a Sziget Fesztiválon, rendkívüli esemény nem történt - közölte az Országos Mentőszolgálat (OMSZ) kedd délután az MTI-vel.