Hírek
2018. Július 04. 16:00, szerda |
Belföld
Forrás: mti
Még tovább emelkedik az üzemanyagok ára
A Mol Nyrt. 3 forinttal emeli a 95-ös benzin és 3 forinttal a gázolaj literenkénti nagykereskedelmi árát pénteken: a benzin literenkénti átlagára 402 forintra, a gázolajé pedig 410 forintra nő majd
– értesült az MTI piaci forrásokból szerdán. Az üzemanyagok ára legutóbb szerdán emelkedett, akkor a benziné bruttó 7 forinttal, 399 forintra, a gázolajé pedig bruttó 5 forinttal, 407 forintra drágult literenként. Az autósok 50 forintos különbséget is tapasztalhatnak a töltőállomások árai között.
A benzin ára 2012. április elején érte el csúcsát, akkor egy liter átlagosan 451 forintba került. A gázolaj literje 2012. január közepén volt a legdrágább, átlagosan 449 forint.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Május 16. 15:00, szombat | Belföld
Agrárszektor.hu - Bóna Szabolcs: el kell fogadni, hogy nagy változásokra van szükség
Adatvezérelt élelmiszertermelést, a tudásra és a fogyasztói igényekre jobban alapozó, és mindenekelőtt együttműködő agráriumot szeretne látni az új agrár- és élelmiszergazdasági miniszter
2026. Május 16. 14:00, szombat | Belföld
Magyar Péter: Orbán Viktor nem kapja meg a 38 millió forint végkielégítését
Orbán Viktor korábbi miniszterelnök nem kapja meg a 38 millió forint végkielégítését - jelentette be Magyar Péter miniszterelnök péntek este a Facebook-oldalán.
