Hírek
2022. Február 04. 08:17, péntek |
Belföld
Forrás: mti - illusztráció: pixabay
Meghalt egy férfi egy kigyulladt melléképületben Hévízen
Egy férfi meghalt, miután tűz ütött ki Hévízen, egy melléképületben csütörtök kora este - közölte honlapján az Országos Katasztrófavédelmi Főigazgatóság.
A katasztrófavédelemhez érkezett bejelentés szerint Hévízen, a Budai Nagy Antal utcában gyulladt ki egy családi házzal egybeépített, lakott melléképület, egy ember pedig valószínűleg bent van.
A tűzoltók néhány perc alatt a helyszínre értek és oltani kezdték a teljes terjedelmében égő, harminc négyzetméteres melléképületet. Egy embert hoztak ki a házból, de az életét már nem lehetett megmenteni.
A lángok közül egy gázpalackot is kimentettek, ami így nem robbant fel. A melléképületben bútorok és felhalmozott hulladék égett, de a gyors beavatkozásnak köszönhetően a lángok a családi házra nem terjedtek át.
A tűz keletkezési okát vizsgálat tárja majd fel - közölte a katasztrófavédelem.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Július 21. 14:00, kedd | Belföld
OGY - Kedden elfogadhatja a parlament a Független Közmédia Testület alapító okiratát
Kedden már el is fogadhatja az Országgyűlés a Független Közmédia Testület alapító okiratát.
2026. Július 21. 07:26, kedd | Belföld
OGY - Magyar Péter: az új köztársasági elnök feltétel nélkül szeresse a hazát
A feltétel nélküli hazaszeretet jelölte meg a következő köztársaságielnök-jelölt előtt lényeges követelményként a miniszterelnök hétfőn napirend előtt az Országgyűlésben.
2026. Július 21. 07:22, kedd | Belföld
Polgár Judit nem vállalja a felkérését a köztársasági elnöki pozícióra
Polgár Judit nem vállalja a felkérését a köztársasági elnöki pozícióra.
