Hírek
2021. Szeptember 13. 09:38, hétfő |
Belföld
Forrás: mti - illusztráció: mti
Meghalt tizenkét beteg, 873 új fertőzöttet találtak Magyarországon

Tizenkét beteg meghalt és újabb 873 magyar állampolgárnál mutatták ki a koronavírus-fertőzést - közölte hétvégi összesítőjében a koronavirus.gov.hu hétfőn,
kiemelve: eddig 5 840 588 embert oltottak be Magyarországon, közülük 5 545 538-an a második, 512 000-en pedig már a harmadik adag vakcinát is megkapták.
A kormányzati portálon azt írták: 815 605-re nőtt a Magyarországon azonosított fertőzöttek száma. Az elhunytak száma 30 098-ra, a gyógyultaké 779 005-re emelkedett.
Az aktív fertőzöttek száma 6502. Kórházban 266 koronavírusos beteget ápolnak, közülük 34-en vannak lélegeztetőgépen.
Hatósági házi karanténban 2630-an vannak, a mintavételek száma 6 715 858.
Ezek érdekelhetnek még
2025. Június 07. 09:41, szombat | Belföld
Szijjártó Péter: továbbra is biztosított az energiaszállítás Oroszország felől
Európa folyamatos energiaválságokkal néz szembe, Magyarországon azonban továbbra is biztosított az ellátás, hiszen akadálytalan a tranzit Oroszország felől - közölte pénteken Szijjártó Péter külgazdasági és külügyminiszter.
2025. Június 07. 09:40, szombat | Belföld
Hőség - Magas középhőmérsékletre figyelmeztet a meteorológiai szolgálat szombaton és vasárnap
Szombaton és vasárnap is 27 Celsius-fok fölé emelkedhet a napi középhőmérséklet az ország egy részén - derül ki a HungaroMet Zrt. az pénteki veszélyjelzéseiből.
2025. Június 06. 07:27, péntek | Belföld
NGM: a hőségben figyelni kell a dolgozók megfelelő folyadékpótlására és a pihenőidők beiktatására
2025. Június 05. 07:56, csütörtök | Belföld
Kocsis Máté: nem szavaz nyár előtt az Országgyűlés az átláthatósági törvényről
Leveszik az átláthatósági törvényt a törvényalkotási bizottság csütörtöki napirendjéről, és nem szavaz róla az Országgyűlés nyár előtt - mondta Kocsis Máté, a Fidesz parlamenti frakcióvezetője az Indexnek.