Hírek
2013. Március 08. 11:04, péntek |
Helyi
Forrás: Csorna Széchenyi István Körzeti Általános Iskola
Megjelent az Ebadta
A csornai Széchenyi István Körzeti Általános iskola újságja.
A suliújság régi hagyományát elevenítette fel Csornán a Széchenyi István Körzeti Általános Iskola. Ma már alig akad olyan intézmény, amelyiknek lenne pénze iskolaújság kiadására, de ha az elszánás elég nagy, meg lehet találni a forrásokat. A széchenyisek az ELMÜ-ÉMÁSZ Energia Suli iskolaprogramhoz pályáztak sikerrel,és így tudják kiadni az iskolaújságjukat. A szerkesztésben, írásban részt vesznek tanárok is, diákok is.
A változatos tartalmú lapban az iskolai élet eseményei mellett a gyerekek által írt kisebb anyagok, versek, rejtvények, angol nyelvű feladatok is találhatók.
Annyi pénz támogatásból sincs, hogy mindenkihez papíron eljuthasson az újság, de sebaj, a digitális világban már minden megoldható, még az is, hogy interneten "lapozgassuk" az újságot.
A képre kattintva lapozható formában olvashatja el az Ebadta című iskolaújságot.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Május 10. 16:00, vasárnap | Helyi
A Kerényi György Művészeti Iskola felvételi tájékoztatója
Zene, képzőművészet, néptánc
2026. Május 10. 13:00, vasárnap | Helyi
Helyi kitüntetésekre várnak javaslatokat Bágyogszováton
Felhívás
2026. Május 10. 10:00, vasárnap | Helyi
A cseh kormányfő bízik abban, hogy a magyar miniszterelnökkel együttműködve sikerül megújítani a V4-eket
A cseh kormányfő örömmel várja az együttműködést Magyar Péter új magyar miniszterelnökkel és bízik abban, hogy együtt sikerül felújítani a visegrádi együttműködést.

