Hírek
2018. Június 17. 07:23, vasárnap |
Belföld
Forrás: police.hu
Megkéselte férjét egy nő Mátraverebélyen
A rendőrök a helyszínen elfogták és őrizetbe vették a 43 éves mátraverebélyi nőt.
A Nógrád Megyei Rendőr-főkapitányság életveszélyt okozó testi sértés bűntett megalapozott gyanúja miatt folytat eljárást egy 43 éves mátraverebélyi lakos ellen.
A nyomozás adatai alapján a nő június 15-én 18 óra körül mátraverebélyi közös lakásukban – előzetes szóváltást követően – egy késsel megszúrta a férjét, aki ennek következtében életveszélyes sérülést szenvedett.
A rendőrőrök a nőt a helyszínen elfogták, a rendőr-főkapitányságra előállították, gyanúsítottként hallgatták ki és őrizetbe vették. A hatóság tagjai előterjesztést tesznek az illetékes ügyészségen a gyanúsított előzetes letartóztatásának indítványozására.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Július 04. 14:00, szombat | Belföld
13,3 százalékkal több új autót helyeztek forgalomba az idei első fél évben
2026. Július 04. 12:00, szombat | Belföld
KNYF: vesztegetés miatt vettek őrizetbe egy kormányhivatali osztályvezetőt
Meggyanúsított és őrizetbe vett egy kormányhivatali osztályvezetőt minősített vesztegetés miatt a Debreceni Regionális Nyomozó Ügyészség pénteken - tudatta a Központi Nyomozó Főügyészség (KNYF) közleményben az MTI-vel.
2026. Július 04. 10:00, szombat | Belföld
Társadalmi egyeztetés indult az ügynökakták nyilvánosságra hozataláról
Társadalmi egyeztetés indult pénteken az ügynökakták nyilvánosságra hozataláról. Az ezzel kapcsolatos törvénytervezet és a hozzá kapcsolódó dokumentumok a kormány honlapjáról érhetők el.
2026. Július 04. 08:56, szombat | Belföld
Kapitány István: a paksi atomerőmű elkezdte visszaemelni a teljesítményét
A Duna vízhőmérséklete lecsökkent annyira, hogy a Paksi atomerőmű pénteken elkezdhette visszaemelni a teljesítményét - írta Kapitány István gazdasági és energetikai miniszter Facebook-oldalán.
