Hírek
2022. November 15. 09:13, kedd |
Belföld
Forrás: NAV
Meglátták a pénzügyőröket, kiugrottak az ablakon
Illegális dohányfeldolgozó üzemre csaptak le a NAV-osok.
A hatóság munkatársai a rendőrökkel együtt egy tiszaberceli ingatlant ellenőriztek. A házban lévő személyek, miután meglátták őket, kiugrottak az ablakon és megpróbáltak elmenekülni. Hármat közülük elfogtak és megbilincseltek.
Az ingatlan átvizsgálásakor a pénzügyőrök egy illegális dohányfeldolgozó üzemre bukkantak, amelynek padlásán és különböző helyiségeiben vágott, szárított leveles dohányt, illetve vágó-, mérő- és csomagolóeszközöket találtak. A több mint 80 millió forint értékű dohányterméket lefoglalták, a tulajdonos ellen pedig költségvetési csalás miatt feljelentést tettek.
A megközelítőleg egy tonna dohányból több mint 120 ezer doboz cigarettát állíthattak volna elő.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Július 23. 07:22, csütörtök | Belföld
Lemondott Nagy Gábor Bálint legfőbb ügyész
Nagy Gábor Bálint legfőbb ügyész szerdán benyújtotta lemondását, az erről szóló közlemény az ügyészség honlapján jelent meg.
2026. Július 23. 07:21, csütörtök | Belföld
Vitézy Dávid ismertette a vasútfejlesztés tízéves programját, az M3-as metró meghosszabbítását is bejelentette
Vitézy Dávid és Magyar Péter ismertette a tizenöt éves Baross Gábor Terv következő tíz évre szóló vasútfejlesztési munkatervét.
2026. Július 22. 16:00, szerda | Belföld
Bóna Szabolcs: ideje visszaadni az agrárkamarát a gazdálkodóknak
Ideje visszaadni az agrárkamarát a gazdálkodóknak - írta az agrár- és élelmiszergazdaságért felelős miniszter a Facebook-oldalán kedden.
2026. Július 22. 14:00, szerda | Belföld
Forsthoffer Ágnes: azon dolgozom, hogy kevesebb legyen az indulat és több a kölcsönös tisztelet
Kevesebb indulat és több kölcsönös tisztelet megteremtésére törekszik Forsthoffer Ágnes, a köztársasági elnök jogköreit gyakorló házelnök, aki erről kedden napirend előtt beszélt az Országgyűlés ülésén.
